2737
2734
عنوان

بنظرتون هك شده اينستام؟ 😰😰😰😰

138 بازدید | 21 پست

بچه ها واسه دوستم عكس فرستادم بصورت لايو مثلا فقط يبار ميتونه ببينه

ولي دوستم انلاين نبود يهو عكسه باز شد نوشتopen

زنگ زدم دوستم گف نه بخدا من اصلا نيومده اينستا هنوز 

خب شاید گوشیش دست یکی بوده اون باز کرده

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

شاید مال دوستت هک شده نه تو

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اخه باز امتحان كردم با گوشي مامانم عكسو فرستادم باز شد

خب اینستاش دست کسیه و دایرکتاشو چک میکنه  

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
نه نه من هك شدم من مدتيه به هركي عكس ميدم عكسه باز ميشه طرف انلاينم نيس بعد ميپرسم ميگن نه ما انلاي ...

اگ فک می کنی خودت هک شدی برو پسوورد تو عوض کن اگ هک شده باشی از گوشی طرف میاد بیرون

😎😎😎😎
2706