2737
2734
عنوان

کسایی که ارتودنسی کردن لطفا بیان

596 بازدید | 25 پست

بچه ها من موقع حرف زدن لبم کج میشه دندونام به شدت مشکل دارن میخوام اقدام به ارتودنسی کنم و با یه دکتره فک و صورت هم مشورت کنم شاید نیاز به عمل فک داشته باشم فقط این که ایا ممکنه کجی لبام با ارتونسی درست شه سنم ۲۰ هست  

کدوم شهری؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دندونای بالام ارتودنسی میخواد فقط هزینه ها بالاس و دست و بالمم خالیه

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2738

اره عزيز دلم من مشكل فك داشتم پارسال ارتودنسي كردم الان بعد يه سال انقدرررررر صاف و خوش فرم شده كه انگاري معجزس🥰 ١٨ سالمم هست اما ديدم كسايي كه سنشون بالاست ميان

Be your own hero💜✨
اره عزيز دلم من مشكل فك داشتم پارسال ارتودنسي كردم الان بعد يه سال انقدرررررر صاف و خوش فرم شده كه ا ...

میشه بگی هزینش چقدر شد

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2706