2737
2734
عنوان

کالسکه و کریر

493 بازدید | 13 پست
احتیاج ندارم و بدون استفاده مونده و جا گرفته و چون قصد بچه دیگه ای ندارم تصمیم گرفتم به هر کسی که احتیاج داره بدم استفاده کنه اما کسی پیدا نکردم کریر کاملا نو و سالم مونده و کالسکه هم بدنش سالمه قابل استفاده هست فقط قسمت تاشو وسط یکیش شکسته که قابل تعویض هست شستم و تمیز شده هست هر کسی مورد احتیاجشه یا نیازمندی سراغ داره اطلاع بده
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
ادتون میکنم از طریق پیام خصوصی شماره تماستون اطلاع بدین
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
اگه کسی بود که نیازمند یا واقعا احتیاج داشت اطلاع بده
روان جان کالسکه بدنش سالمه اما تاشویی اون یه سمتش که یه گیره پلاستیکی برای محکم کاریش داره شکسته که باید تعویض بشه دیگه سایر قسمتهاش سالمه و قابل استفاده
روان جان میل پاسش یادم نیست نمیتونم برم نگاه کنم خصوصی بده جانم