2737
2734
عنوان

درسمو ادامه بدم یانه؟

314 بازدید | 24 پست

حس میکنم عمرو پولمو دارم تلف میکنم مخصوصا الان ک کلاسا انلاینه و هیچیم یادنمیگیرم رشته م حسابداری دانشگاه ازادم

دوس دارم برم ی هنری یاد بگیرم دلم میسوزه برا بابام پول زحمت کشیده شو هدر بدم 

مثلا دوس دارم رقص شافلو یاد بگیرم و...بنظرتون مدرک دیپلم خیلی بده؟من ترم دومم

♡یه روز خوب میاد♡.......یه روز خوب اومد😍

میتونی یه معلم رقص بشی کلی از بیشتر درامد داری

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رقص شافل هم همچین آینده ای واست نداره توی ایران...

من جات باشم دوباره واسه کنکور میخونم دانشگاه سراسری قبول میشدم این خیلی برات بهتره ...

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2728

به نظر من دوباره کنکور بده سراسری قبول شو

واقعا ارزش نداره انقدر پول بدی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738

یه چیزیو ادامه بده ک ازش بتونی درامد کسب کنی

رقص شافل متقاضی یادگیری زیادی نداره ولی رقص عربی یا ایرانی بهتره

حسابداری هم اگ کارتو بلد باشی بعدا تو شرکتا میتونی کار کنی

دانشگاه ازاد هزینه اش  زیاده کاش سراسری پیام نور یا غیر انتفاعی بودی

رقص شافل هم همچین آینده ای واست نداره توی ایران... من جات باشم دوباره واسه کنکور میخونم دانشگاه سرا ...

بنظرم یا باید انقد بخونم تا دولتی قبول شم یا همون پولو بدم ی هنر یاد بگیرم 

دانشگاه ازاد پول مفت میگیره اخرشم هیچی بارت نمیشه

♡یه روز خوب میاد♡.......یه روز خوب اومد😍

خوبی گلم 

چرا تاپیک نیاز زده بود قفل کردن

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2706