2703
2553
عنوان

لطفا کمک!!

59 بازدید | 4 پست

من با همسرم تقریبا چهار ماهه قهرم و تصمیم به طلاق داشتم طبق اخرین تاپیکم میتونین بدونین چه ادمیه و خلاصه کلکسیون رفتارای بد هرچی ادم بده هست!!!

الان چند روزه افتاده به التماس و خواهش و تمنا که من عوض شدم پشیمون شدم همه کار میکنم تو برگردی به دخترمون رحم کن و از این قبیل حرفا..

اما من نمیتونم بهش اعتماد کنم و میدونم عوض بشو نیست طبق اخرین حرفاش که بهم گفته بود میکشمت و روت اسید میریزم و تهدیدم میکرد حتی بهم حق طلاق بده بازم میترسم برم باهاش زندگی کنم،

اما ی جور دودلی افتاده به جونم و عقلم میگه این ادم درست بشو نیست

و الان به نظر شما که تجربه ی اینطدر ادما تو خودتون یا اطرافیانتون داشتین میتونین راهنمایی کنین 

ممنون

هرچیز که در جستن آنی ، آنی 
آدما هیچ وقت به کل عوض نمیشن شما هم که میگین کلی رفتار بد داره به نظرم دخترتون هم اگه با همچین آدم ...

اره درسته من این دندون لقو کندم انداختم دور اما همین ک پیام میده بهم همش ویس گریه میفرسته منو ی گوچولو تحت تاثیر قرار میده و دلم میسوزه اما دیوونگیه

هرچیز که در جستن آنی ، آنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره درسته من این دندون لقو کندم انداختم دور اما همین ک پیام میده بهم همش ویس گریه میفرسته منو ی گوچو ...

اشتباه نکن اگه برگردی همه چی خراب تر میشه

تازه این قضایای جدیدو هم کینه میکنه بدتر باهات رفتار میکنه 

2456