2726
من جهیزیه نمیدم خودم جهیزیم    بزار حرف بزنن بزارن ذوق کنن میخوام ببینم کجا رو میگیرن

من عموم هم نداد گفت هم دختر  بدم هم جهزیه چه خبره 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان دیگه کی طلا میخره دیگه مراسم هم نیست 

والا اطرافیان من همشون همین تازگی ۱۰۰میلیون طلا واسه عروس گرفتن عروسی هم برگزار کردن 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2728
پسرم این همه وسیله میخاد بخره خرج عروسی نامزدی خونه و طلا دوطرفه س همه چی

ولی در اصل پسر داره ازدواج میکنه میخواد اختیار بگیره همه حق و حقوق ها رو بگیره وظیفه خودشه

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
پس چی

من جهیزیم کامل بود سه سال مستاجر بودم تو اسباب کشی داغون شدن سه بار اسباب کشیدم. یدونه دختر بودم. شوهرم یدونه پسر اما پدرش هزارتومن بهش نداد. خونه نداشت ماشینش قدیمی داغون پرخرج. خودم طلاهامو فروختم ی خونه 60 متری خریدیم

حرف بشنون؟ جهیزیع فقط ی لطفه. دوماد و خونواده دومادی ک حرف بزنن واسه جهیزیه ادمای زنذگی نیستن و قطعا ...

سر جهاز من مادر شوهرم اینا چیزی نگفتن رسم نداشتن اما در کل ادم ترسناکیه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

اگ پسر خونه بخره یا خودش داشته باشه منم جهیزیه میدم

اگ باباش خونه بده پس باید تو جهیزیه ب دختر کمک کنه چون الان دیگه کسی عروسی نمیگیره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706