2726

آی من قیافه نی تی سایتیارو ببینم تو۹۹/۹/۱۰😁😁😁

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
تجزیه تحلیل شدیم رفته تا اون وقت

نه گلم بقول مربی سابق یوگام ما قراره پانصد سال عمر کنیم هنوز اولاشه😁

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اییی جریان این چیه همه قراره تو این تاریخ خوشبخت بشن و اتفاق خوب بیوفته  

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
2728
1.2.6543به آرزوم میرسم. خیلی متفاوتم

اون موقع تو دیگه کود شدی خواهر .میری تو باغچه ها 

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

مشکل از ذهن شماهاست که با قانون کائنات جنگ دارید،،بهمین دبیل همیشه بدیا میام سمتتون

هم امضام ۹.۹ هم براش تاپیک زدم بخونید بلکن بفهمید قانون جذب یعنی قانون کائنات

من که بهش رسیدم حتی زودتر از تاریخ

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
انشالله 😍😍😍😍

🥰🥰🥰🥰🍁حتما تازه پانصدسال عمر باسلامتی کامل و دل خوش

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
مشکل از ذهن شماهاست که با قانون کائنات جنگ دارید،،بهمین دبیل همیشه بدیا میام سمتتون هم امضام ۹.۹ هم ...

چه عالي😍

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2706