2733
2734
عنوان

ترکم کرد و من مثل ی جنازم

1377 بازدید | 19 پست

خونوادم میگن داری دیوونه میشی من هنوزم باور نکردم  ک ترکم کرد هروقت بهم بدی میکرد من ب خوبیاش فکر میکردم و مبموندم همیشه فرصت تحمل اما اون گفت ارامشم ب هم زدی و رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوست بودین یا ازدواج کردین؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

عزیزم اون ادم داره زندگیشو میکنه و دیگه براش فرقی نداره که شما الان حالت خوبه یا توی نبودش داری عذاب میکشی!! 

میدونم چقد سخته و اذیت میشی  ولی تو فقط حق داری 1 هفته 2 هفته یا 1 ماه از نبودش غصه بخوری اماااااا بعد‌ش باید که دیگه قشنگ غصه هاتو خوردی باید خودتو جمع و جور کنیو زندگی کنی.. یه زندگی روتین بدون ادمای اضافی 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

اشتباهتو امیدوارم زود متوجع شی ک زندی اینقد کوتلعذک نباید برا سخت ترین چیزاشم غصه خورد

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نامزد بودینیا عروسی کرده بودین؟

خیلی متاسفم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
تا بوده همین بوده الهی به حق پنج تن نسل هرچی مرد  و نامرده  برچیده بشه حیف خانوما

نگوووو

همه ‌ی آقایون که اینطور نیستن !

همون نامردا برچیده شن 

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...

منم الان شرایطم شبیه توعه قلبم آتیش گرفت امروز دیگه طاقت نیوردم تو هوای به شدت سرد رفتم بیرون پیاده روی بعد دوساعت برگشتم اما انقد از تو داغ بودم هیچی نمیفهمیدم😔

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃

دنیا گرده . هرکس بدی کرد بخودش کرده ‌. بزار بکنن . یه روز میبینن عاقبتشو

غصه نخور 

برو واسه خودت خرید کن

ادم بی لیاقت فقط میره 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706