2733
2734
نخور که بدتر بهمت میریزه من قطره شو خوردم پریودم بند اومد بعد هفده روز با بدختی باز شد

واقعا برای بارداری میخواستم 

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که دیگه هیچی نمیخام مصرف کنم... نه قرص شیمیایی نه دارو گیاهی... بزن به بیخیالی 

راست میگی منم هم آمپول هم کلومفین خوردم نشد دیگه هیچی نمیخورم

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩
2738
راست میگی منم هم آمپول هم کلومفین خوردم نشد دیگه هیچی نمیخورم

منم همینجور.تازه وقتی داروهای محرک میخوردم ازبس خونریزی پریودم شدید بود کم میاوردم... هیچی نخور همه اینا بدنو اذیت میکنه

👨‍👩‍👦‍👦
منم همینجور.تازه وقتی داروهای محرک میخوردم ازبس خونریزی پریودم شدید بود کم میاوردم... هیچی نخور همه ...

از وقتی اون قرص هارو خوردم شکمم و تخمدان هام خیلی درد داره خدای نکرده کیست نباشه آخه میترسم 

از وقتی اون قرص هارو خوردم شکمم و تخمدان هام خیلی درد داره خدای نکرده کیست نباشه آخه میترسم 

چند دوره خوردی؟ من سه دوره لتروزول خوردم یدوره هم کلومیفن... کاش یه سونوگرافی بدی

👨‍👩‍👦‍👦
چند دوره خوردی؟ من سه دوره لتروزول خوردم یدوره هم کلومیفن... کاش یه سونوگرافی بدی

فقط یه دوره خوردم قبلا سونو دو بار دادم فقط تنبلی دارم 

2706