2733
2734

میگو رو با سیر و پودر پاپریکا و فلفل سیاه و پیاز و زعفرون مزه دار کن یه ساعت

بعد خمیر بنیه درست کن با دلستر و آرد و ادویه غلظتش مثل ماست بشه

میگم رو بزن تو خمیر تو روغن داغ سرخ کن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یک فنجون ارد یک فنجون ماشعیر تلخ یک فنجون یخ رو باهم قاطی کن میتونی تو اردت ادویه و بکینگ پودرم بزنی 

خمیرش غلظنش باید مث ماست همزده باشه 

میگوهاتو بزن توش و تو روغن زیاد و داغ سرخ کن 

عالی میشه

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2731
همین کارو کردم ولی پفکی نشد چرا  بدتر جمع شد

یکم بیکینگ پودر بزن 

و دلسترش گازش نرفته باشه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
میگو کیلویی 250

من پاک کرده گرفتم ۷۵. دیروز

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
یعنی یخ باعث تردیش میشه؟؟

بله خمیر باید سرد باشه 

دلیل جمع شدن میگوهاتون و پفکی نشدنشون میتونه بخاطر سردی و کمبودن روغن باشه 

روغن باید کاااملا داغ باشه و زیاد ک میگوها شناورشن توش و هرمیگو حدوده یک دقه شایدم کمتر سریع پف کنه و سرخ بشه

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
من پاک کرده گرفتم ۷۵. دیروز

کدوم شهری عزیزم 

کدوم شهری عزیزم 

بوشهر

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2706