2726
عنوان

چرا باردار نمیشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 50 پست
اره باید میگفتی  چون تشکیل تخمک بستگی به روزهای قاعدگی هم داره

ای بابا پس باشه باز فردا زنگ میزنم میپرسم. ممنون گلم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خدا نمیخواد😊😘

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728
صبور باش عزیزم.مگه تنبلی داشتی که قرص داده دکتر؟

گلم دفعه اول دکتر گفت تنبلی خیلی خفیف داری 

که متفورمین خوردم 

فک کنم رفع شده که دفعن دوم دکتر گفت اصلا مشکلی نداری

گلم دفعه اول دکتر گفت تنبلی خیلی خفیف داری  که متفورمین خوردم  فک کنم رفع شده که دفعن دو ...

من سونو اول گفت تنبلی خفیف دارم الانم بعد دو دوره کلومیفن بازم سونو رفتم گفت تنبلی داری. 😢 اگه دکترت صلاح میدونه دارو استفاده کن اگه نه هم فقط گرمیجات بخورین و به همسرت هم شبی نصف لیوان عرق کاسنی بده.عسل و سیاهدونه از روزاول پری هرروز صبح ناشتا بخور عزیزم. انشالله خدا به زودی به هر دو مون یه نی نی سالم ببخشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
مگه منم بندش نیستم؟؟؟ این همه سال تو‌حسرت یه خواهر یا برادری بودم  الانم برای یه همدم کوچولو ...

چند وقت اقدامی؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
2706