2726
ببین من دوستم فوق روزانه داشت بعدش دندانپزشکی آورد اصلا نگفته فوق لیسانس دارم الآنم داره میخونه بدون ...

ایول دوستت😍😍😍. مهر ک میشه ب زور جلو خودمو میگیرم واسه دندون نخونم😂😂. منم ی بچه 5 ساله دارم  دست تنهام هستم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
فوکوس اصلی من روی اختصاصی ها بود اما از تقریبا آذر ماه عمومی ها رو روزی نیم ساعت میخوندم یعنی درکل د ...

ببخشید زیاد سوال میکنم ولی واقعا به راهنمایی نیاز دارم کمک درسی هم استفاده میکردین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید زیاد سوال میکنم ولی واقعا به راهنمایی نیاز دارم کمک درسی هم استفاده میکردین 

خواهش میکنم عزیزم بپرس

آره صدر درصد نیاز به درسنامه وکتاب تست خوب داری،اصلا بدون اینا نتیجه نمیگیری

من نظام قدیم امتحان دادم ،در مورد کتابهای نظام جدید اطلاعات ندارم وگرنه راهنمایبت میکردم حتما

خواهش میکنم عزیزم بپرس آره صدر درصد نیاز به درسنامه وکتاب تست خوب داری،اصلا بدون اینا نتیجه نمیگیری ...

منم نظام قدیمم کتابام اون زمان گرفته بودم خیلی سبز بودن مخصوص کنکور الان که نظام جدیده نمیدونم میتونم اونارو استفاده کنم یا نه

حتما میتونی عزیزم،من با ۱۴سال فاصله و یه بچه ۳ساله پزشکی آوردم

واقعا

رمز موفقیتت چی بود؟

چقدر درس خوندی؟

دیپلم بودی؟

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اگر دست تنهایی با بچه واقعا نشدنیه،البته دوستم با سهمیه شهید قبول شد دندونپزشکی

ادم نمیدونه بگه خوش بحالش یان!!😂😂 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706