2733
2734
نه هیچ کلاسی نرفتم فقط آزمونهای قلم چی رو میدادم خیلی هم تو نتیجه اش جدی بودم واهمیت میدادم

قبلش دانشگاه رفته بودی؟ شنیدم اگه قبلش روزانع خونده باشی هر چی قبول شی هزینع شبانه رو باهدت حساب میکنن درسته؟

کسی میدونه درسته یا ن؟!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
ببین من هدفم پزشکی بود از اول، خب تایم درس خوندنم خیلی زیاد بود ،یازده ماه از شش صبح تا یازده شب فقط ...

من نمیتونم اینقد بخونم کمکی ندارم باید هم به خونه برسم و هم بچه داری و هم اینکه درس بخونم روزی نهایت ۴ الی ۵ ساعت میتونم بخونم میشه بنظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلش دانشگاه رفته بودی؟ شنیدم اگه قبلش روزانع خونده باشی هر چی قبول شی هزینع شبانه رو باهدت حساب میک ...

آره من قبلا هم روزانه خونده بودم، تا لیسانس هیچ موردی نداره اگر فوق لیسانس باشی ازت شهریه میگیرن

2728
من نمیتونم اینقد بخونم کمکی ندارم باید هم به خونه برسم و هم بچه داری و هم اینکه درس بخونم روزی نهایت ...

اگر بتونی حداقل ۶ساعت مفید بخونی با توجه به اینکه دو ماه رو از دست دادی انشالله آره میشه، اگر هدفت دانشگاههای تیپ یک نباشه

آره من قبلا هم روزانه خونده بودم، تا لیسانس هیچ موردی نداره اگر فوق لیسانس باشی ازت شهریه میگیرن

خخخ... فوق لیسانسم. البته فوقم آزاده...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اگر بتونی حداقل ۶ساعت مفید بخونی با توجه به اینکه دو ماه رو از دست دادی انشالله آره میشه، اگر هدفت د ...

هدفم دانشگاه تبریزه چون شهر دیگه نمیتونم بمونم . شما چجوری میخوندی مثلا اول اختصاصیا رو یا عمومیا رو میخوندی

2738
خخخ... فوق لیسانسم. البته فوقم آزاده...

ببین من دوستم فوق روزانه داشت بعدش دندانپزشکی آورد اصلا نگفته فوق لیسانس دارم الآنم داره میخونه بدون شهریه،اما اینکه بعدا بفهمن چی بشه نمیدونم،هنوز دوسال از درسش مونده  

هدفم دانشگاه تبریزه چون شهر دیگه نمیتونم بمونم . شما چجوری میخوندی مثلا اول اختصاصیا رو یا عمومیا رو ...

فوکوس اصلی من روی اختصاصی ها بود اما از تقریبا آذر ماه عمومی ها رو روزی نیم ساعت میخوندم یعنی درکل دوساعت عمومی ،بعد عید دیگه بیشتر رو عمومی ها وقت میذاشتم ،معمولا هم آخر شب که دیگه خسته بودم

ببین من دوستم فوق روزانه داشت بعدش دندانپزشکی آورد اصلا نگفته فوق لیسانس دارم الآنم داره میخونه بدون ...

احتمالا یکی اش بهداشت بوده و یکی اش علوم برا همین گیر ندادن بهش😉

من دانشجو ترم ۴ روزانه ام .. یه رشته بدردنخور ☹اما نمیتونم انصراف بدم چون اصلااا پولشو ندارم .

دلم میخاست میخوندم واسه ی تربیت معلم اما تااون موقع سنمم زیاد شده هعیییی

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2706