2737
2739

عزیزم کتابهای مرجع همان منابع کنکور هستند از ابتدا کتب مرجع رو بخون تا از پایه قوی باشی و نحوه استدلال رو یاد بگیری کتابهای کنکوری فقط لپ مطلب رو میگن و حالتهای مختلف موضوع رو نمیگن . پس تا دانشجو هستی کتب مرجع رو بخون به جزوه اساتید اکتفا نکن تستهای هر مبحث رو هم کار کن تست کار کنی به جزئیات و نکات مواد قانونی هم پی میبری .

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کتابهای مرجع همان منابع کنکور هستند از ابتدا کتب مرجع رو بخون تا از پایه قوی باشی و نحوه استدل ...

سلام خانم به رشته حقوق علاقه دارم به نظرشما پشت کنکور بمونم یا اینکه برم پیام نور؟ 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
2728

سلام دخی جذاب شما بدون کنکور دانشگاه ازاد ثبت نام کردی .من دیپلم برنامه نویسی دارم حالا میخوام کاردانی تربیت بدنی بخونم برای بهمن کی باید ثبت نام کنم .و شما کدوم دانشگاهی از مراحلش بگو مرسی

سلام دخی جذاب شما بدون کنکور دانشگاه ازاد ثبت نام کردی .من دیپلم برنامه نویسی دارم حالا میخوام کاردا ...

سلام عزیزم ن تربیت بدنی ثبتنام نکردم 

میخام حقوق ثبتنام کنم اگ خدا بخواد😅

مهلت ثبتنام هم زده تا ۳۰ دی ولی هرچی زودتر بری خب بهتره چون ممکنه ظرفیت اون رشته پر بشه

سلام خانم به رشته حقوق علاقه دارم به نظرشما پشت کنکور بمونم یا اینکه برم پیام نور؟ 

اگر می خوای حقوق بخونی هیچ فرقی نداره دولتی بری یا پیام نور یا آزاد . چون برای گرفتن پروانه وکالت نوع دانشگاه و معدل هیچ تاثیری نداره و آزمون تخصصی جداگانه داره . البته بعد از فارغ التحصیلی

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
2738