2410
2553

با در مرحله اشنایی هستند

ایا جلسه خاستگاری توی خونتون برگزار میکنید

ایا با یکدیگر بدون ماسک صحبت میکنید

بیرون رفتنی چیزی میخورید؟ 

ایا رعایت بابت کرونا برای شما اهمیت دارد؟ 

برای کسانی ک اهمیت دارد  باید چه کار کنند؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آخی عزیزم

انشاالله خوشبخت بشی من نمیدونم تجربه ندارم فقط اومدم برات آرزوی خوشبختی کنم

ولی خداییش حق داری آدم نمیدونه چکار کنه نه میشه ماسک زد نه میشه نزد🙄

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2714
بدون ماسک صحبت کنم ارتباط باید کامل برقرار باشه

توی تلوزیون یه برنامه بود توی کاشان بود فکررر کنم.یه زنه اومده بود .به مجریه گفت ازدواج کن مجریه گفت نمیتونم که الان کرونا هست.زنه گفت خب اشکالی نداره تو ازدواج کن با کرونا چیکار داری .پسره گفت خب ازدواج کردیم نمیشه که من اینجا بشینم اون اونجاا😂😂دقیق یادم نیست ولی همچین چیزی بود

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
توی تلوزیون یه برنامه بود توی کاشان بود فکررر کنم.یه زنه اومده بود .به مجریه گفت ازدواج کن مجریه گفت ...

راست گفته😐😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞