2733
2734
عنوان

خانم های باردار یه لحظه میاین

107 بازدید | 22 پست

من دیروز فهمیدم باردارم و از دیروز به شدت اضطراب و تپش قلب دارم در حدی که اصلا نمیتونم غذا بخورم 

چیکار کنم این حالتم بر طرف بشه؟ 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم عزیزم

ولی این نرم افزاره همه باردارن میتونی از اینجا بپرسی زود جواب میدن

من برای مراقبت از دردونه مامانی از اپلیکیشن گهواره استفاده می‌کنم. خوبیه گهواره تو اینه که کاملا متناسب با سن بچه‌هامون برنامه‌ریزی شده. گهواره رو از لینک زیر دانلود کن و بیاکه اونجا کلی پدر و مادر دیگه هم هستن.
https://gahvare.net/i/5ed0bfcd9c602

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2728
مبارررکه توکلت بخدا باشه

ممنون عزیزم

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

منم دیروز بیبی زدم دوتا حاله کمرنگ افتاد یکیش یخورده پررنگتر بود

سینه دردم هستم چند نفر گفتن بارداری ولی خودم هنوز زیاد باور نکردم و دلم نمیخاد باشممم😢

به شدت از زایمان ترس دارم و هنوز خیلی زوده برا باردارشدنم

މވࡄࡅߺ߳ߺࡉ މߊހތ ♥️#𝐦 خدا برام نگهت داره بهترین همسر دنیا...

هیچی فقط شاد باش و لذت ببره 

بهترین حس دنیا و داری تجربه میکنی 😊

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2738
خب عزیزم استرس که سمه بچه  مگه نمیخواستی بچه ؟!؟ اگه میخواستی پس استرست چیه

چرا خیلی میخواستم 

اصلا دست خودم نیست انگار شکه شدم 

حتما شوکه شدی عزیزم منم وقتی فهمیدم باردارم رفتم یک ساعت تو حمام نشستم گریه کردم

خیییلی بده خیلیییی سخته منم میترسم نمیخام تجربش کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

މވࡄࡅߺ߳ߺࡉ މߊހތ ♥️#𝐦 خدا برام نگهت داره بهترین همسر دنیا...

مبارک باشه عزیزم، خدا برات نگهش داره ، هیچ کار عزیزم نفس عمیق بکش، ریلکس کن

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
حتما شوکه شدی عزیزم منم وقتی فهمیدم باردارم رفتم یک ساعت تو حمام نشستم گریه کردم

خیلیییی شکه شدم بچه اولم هست 

منم کلی گریه کردم

2706