2737
2734
عنوان

داستان قبل از ازدواجم

305 بازدید | 26 پست

وقتی ۲۱ سالم بود همزمان ۲ تا خواستگار برام‌ گفته بودن که از لحاظ کلی مناسب بودن قبلش خواستگارام جوری نبودن که خانواده م‌بخوان اجازه بدن بیان همون اول رد میکردن از بین این دوتا خواستگار یکی شون از اینکه آشنا هامون بود و خیلی مورد پسند خانواده م بود اون یکی کم غریب تر بود از نزدیک نمیشناخیم اما  اونام  خوب بودن خلاصه اینکه این اولی اومد خونمون و صحبت کردیم اما مامانم  چون اینو دوست داشت گفت اونو ولش کن اصلا به باباتم نگیم چون اگه بفهمه میگه اون همشهری  و بهتره و خلاصه منم  هول بودم‌شوهر کنم گول خوردم به حرف مامانم‌گوش دادم‌اصلا اون پسره را ندیدم اما الان یه خوره گرفتم تو ذهنم که نکنه اون بهتر بود چقد خر بودم که ندیدمش کاش به حرف مامانم گوش نداده بودم و ....😔اینم بگم شوهرم نسبتا خوبه ولی همش میگم نکنه اون بهتر بود

"شوهرم نسبتا خوبه ولی همش میگم نکنه اون بهتر بود"

چه علاقه ای به مقایسه دارید!؟

چرا باید چیزی ک تموم شده رفته دوباره بهش بها داده بشه!؟

دوس دارین شوهرتونم با خودش بگه شاید فلانی برام بهتر بود!؟

وقتی آدم زندگی خوبی داره ازش لذت میبره و با بهونه های الکی خرابش نمیکنه

دشمنای ما دلیل افت ما نمیشن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایی چقد امروز داستان داریم دارم هنگ میکنم

خبببب

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2738
"شوهرم نسبتا خوبه ولی همش میگم نکنه اون بهتر بود" چه علاقه ای به مقایسه دارید!؟ چرا باید چیزی ...

ای بابا همش دارم همه چیزو مقایسه میکنم بعد حالا اون موقع که باید این کارو  میکردم چشممو بسته بودم  ولی دست خودم‌نیس

ای بابا همش دارم همه چیزو مقایسه میکنم بعد حالا اون موقع که باید این کارو  میکردم چشممو بسته بو ...

با این کار فقط خودتونو اذیت میکنید

در عجبم ک زندگی خوبی دارین ولی میخواین خرابش کنین

قدر لحظه هاتونو بدونین

دشمنای ما دلیل افت ما نمیشن:)
2706