2726
عنوان

بچها من واقعا خرجم زیاده بنظرتون ترخدا بیاید بگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5501 بازدید | 202 پست
پس بیای قیمت لباس محلی های ما رو ببینی چی میگی مانتو که خیلی گرون نیست 😐

به گرون بودنش نمیگم ولی فک نکنم نیاز باشه هر دوماه یه مانتو خرید یعنی هر مانتو رو دوماه میپوشه یعنی هر روز مهمونی های بزرگ میره یعنی نیازی هست مگه

ایشون خیلی ولخرجه

آره منم شوهرم ۷-۶ تومن درآمدشه مثل استارتر خرج میکنم مسلما اگه درآمدش ۳۰-۲۰ بشه خیلی بیشتر خرج میکن ...

من اگ 20ت بشه لاکچری لاکچری خرج میکنم هر چی دلم بخاد میخرم..البته الانم هر چی دلم بخاد میخرم ولی خب با همون10تومن در حد همون

خدایا همه مریضارو شفا بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به گرون بودنش نمیگم ولی فک نکنم نیاز باشه هر دوماه یه مانتو خرید یعنی هر مانتو رو دوماه میپوشه یعنی ...

خب بعضی ها دوست دارن و به سر و وضعشون اهمیت میدن اما واقعا دوماه یه بار مانتو خریدن خیلی زیاد نیست ها

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
لوازم آرایشم چندماه ی بار در حد ۱۰۰ ۱۵۰ 

وای خیلی پایینه ک الان یه کرم پودر اصل و برند خوب بالا ی ۵۰۰ تومنه 😑دیگه ابرسان و کرم مرطوب کننده و ضد افتاب خوب اصل خیلی بیشترازاینا پات اب میخوره ک خیلی کم خرجی 😑😶

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
به گرون بودنش نمیگم ولی فک نکنم نیاز باشه هر دوماه یه مانتو خرید یعنی هر مانتو رو دوماه میپوشه یعنی ...

من مهمونی زیاد نمیرم دوماه یک بار هم دقیق نیست سه ماه چهار ماهم شده 

من تاپیک ارک میکنم چون دبدم اولین خرج این خانم که بخاطرش باید جواب پس بده غدایی  که میخوره😑😑

این زندگی باید تف کرد بهش که برای تغذیه جواب پس بدی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706