2410
2553

من یه دوست چرتو مزخرف دارم ک میشه زن پسر عمه شوهرم مدتهاس سعی میکنم از خودم دورش کنم..‌ چون تازیا پولدار شدن خودشو گم کرده . کل رازهای زندگیمو اینکه پیشش راجع ب اقوام غیبت کردمو اینا رو قبلا ها بهش گفتم الان زن عموی شوهرم بهم زنگ زد گفت ازت انتظار نداشتم هانیه گفتم برا چی؟؟؟گفت برو بچرخ ببین راجع بهم چی گفتی؟؟؟ منم پیش هیشکی حرف نزدم جز این دوستم  دوهفته پیش این دوستم بهم زنگ زد یکم سر سنگین بود الان من بهش زنگ زدم شش بار ک ببینم آیا چیزی ب زن عمو شوهرم گفته یا نه جواب نداد حدساتون بزنید ببینم نظرتون چیه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

لوت داده دیگه  بنظرم دست پیش بگیر زنگ بزن بهش بگو میخای قطع رابطه کنی چرا دروغ میبافی 

چرا پشت من حرف درمیاری اگ گفت ن تو گفتی 

بگو کی چی راحع ب چی حرف میزنی هرکی رو هوا ی چیزی گفت ت باید باور کنی از سنت خجالت بکش و فلان

گفته میترسه گوشیو برداره

چرا باید بترسه 

مقصر استارتره که غیبت کرده بعدم تا دیده طرف پولدار شده دوستیشو تموم کرده

منم بودم باطن همچین آدمی رو نمایان میوردم تا بقیه حساب کلر دستشون بیاد

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
2714
لوت داده دیگه  بنظرم دست پیش بگیر زنگ بزن بهش بگو میخای قطع رابطه کنی چرا دروغ میبافی  چر ...

حتما یه چیزی گفته که طرف مطمئنه این گفته دیگه

چرا باید بترسه  مقصر استارتره که غیبت کرده بعدم تا دیده طرف پولدار شده دوستیشو تموم کرده منم ...

اولا ک غیبت اصلی رو اون میکرد  چون زن عموی شوهر من میشه خواهر شوهر آجی اون .... دوما پلید باطن توئه

اولا ک غیبت اصلی رو اون میکرد  چون زن عموی شوهر من میشه خواهر شوهر آجی اون .... دوما پلید باطن ...

هر کی غیبت میکنه پلید

کافر همع رو به کیش خود پندارد 

دیگه همه شناختنت

اگه اوت غیبت کرده تو چرا ترسیدی

هر کی غیبت میکنه پلید کافر همع رو به کیش خود پندارد  دیگه همه شناختنت اگه اوت غیبت کرده تو چ ...

وجدانا تو تمام عمرت غیبت نکردی؟؟؟چقدر تظاهر میکنید آخه پس اگه تپ پاکی اون پاکه اینم پاکه پس این همه ج ن ده خیابونی و هرزه و مفسد ووووو کیان؟؟؟؟

2706