2733
2734

سلام .این تاپیک برای دوستمه.  

۲۰ سالشه و آشنا و دوست و فامیلی هم نیست که بهش پیشنهاد ازدواج بده . ینی کیسی وجود نداره عملا . و دوست پسر هم نمیتونه پیدا کنه اصلا نیست . از طرفی خیلی علاقه داره به اینکه زود سر و سامون بگیره . مجازی هم میتونه با این برنامه های دوست یابی یکیو پیدا کنه . ولی خب در کل خیلس ناراحت و افسرده. نمیدونه از کجا و چطوری میتونه یکیو پیدا کنه . حس میکنه هیچ وقت نمیتونه با عشق ازدواج کنه و یک ازدواج سنتی و اجباری خواهد داشت که توش هیچ حسی وجود نداره .توروخدا کمکش کنید چیکار کنه

چرا نمیتونه ازدواج کنه؟ مشکلش چیه 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

بخاطر اینک سن  وسالش هنوز کمه و همین باعث میشه از هول شوهر کردن بیفته تو ی منجلاب ... اخه شوهر پیدا کردن از هر راهی؟؟؟؟

بشینه زندگی مجردیشو کنه خدا خودش ی شوهر خوب نصیبش میکنه

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ینی دوست نشه با کسی؟ اخه ۲۰ سالشه

به نظر من اشتباهه دوستت الان ی دختر جوون و خام هستش ک هرکسی میتونه ازش سو استفاده کنه ....

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

بعد هم سعی کن از تنهاییت نهایت لذت و استفاده دو بکنی کلاستی ورزشی هنری هرچی ک علاقه داری زبان یا ادامه تحصیل خودت بوش بالا و مشغول کن مادامی ک ی حا منتظر بشینی زمان برا خودت سخت میگذره اونوقت بخاطر بیکاری افسردگی بی اعتماد بتفسی و استرس از اینده ممکنه با هر ادم بی ارزش نالایقی وارد رابطه شی و لطمه ببینی

بابا تازه ۲۰ سالشه..بعد مگه باید رفت گشت و پیدا کرد زوری یه نفر و، قسمتش که بشه خود طرف سر و کله اش پیدا میشه ...توکل کنه به خداا...سایت دوست یابی به نظرت شوهر از توش در میاد؟؟؟؟؟؟ یا خدااااا

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706