2737
2734
عنوان

اختلاف بر سر خواهر شوهر

1017 بازدید | 28 پست

با نامزدم سر خواهر شوهرم دعوا کرده بودیم ۱۰ روز بود همدیگرو ندیده بودیم خواهر شوهرم خیلی دخالت میکنه سر هر موضوعی پدر شوهرم دو تا زن داره الآن کلا با اون یکی زندگی میکنه نامزدم خرج خونه ی مادرشو میده نامزدمم حس مسئولیت میکنه نسبت به خانوادش بعد منم هر چی میگم که خواهرت اینطوری رفتار میکنه با من و دخالت میکنه میگه نه اونا با تو خوبن تو حرف در میاری بعد من از خواهر و مادرم دس نمیکشم و فلان بعد خواهر شوهرم رفته پیش یکی گفته داداشم زنشو میده پای ما بعد اونم به من گفته شوهرمم میگه تو دروغ میگی خواهر من هیچوقت همچین کاری نمیکنه بعد از ۱۰ رو  اومده با هم حرف بزنیم اول میگه تو ۱۰ روز به من زنگ نزدی منم گفتم همیشه من زنگ میزدم یبارم تو باید زنگ میزدی میگه نه تو ثابت کردی چیکار کنم؟

خب چیکار کردی ک همسرت باورش نمیشه ک مشکل از سمت خواهرشه!؟ گاهی رفتار اشتباه‌ باعث میشه ک وقنی حق هم داری نتونی حقتو بگیری. 

از نامزدی ک نمیشه درگیر شد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چیکار کردی ک همسرت باورش نمیشه ک مشکل از سمت خواهرشه!؟ گاهی رفتار اشتباه‌ باعث میشه ک وقنی حق هم ...

چون پدر شوهرم که دو تا زن داره اینا از اول بهم خیلی وابسته بودن

چون پدر شوهرم که دو تا زن داره اینا از اول بهم خیلی وابسته بودن

خب وابستگی بین خواهر برادر عادیه. 

جايگاه همسر هم مشخصه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اختلاف تو و خواهر شوهرت رو خودت حل کن اصلا به شوهرت نگو . الانم که اومده آشتی دیگه دنبال حرفو نگیر . تو اگه خوب باشی هر چی حرف پشتت زده بشه  گذر زمان ثابت میکنه که اون حرفا الکی بوده . صبرت رو بالا ببر . با نامزدت خوش باش

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
2738

ببخشید یعنی چه زنشو میده پای ما؟

خودت جوابشو بده...شکایت نکن به اون بیچاره..اون گرفتار شده..تاوان نامردی باباشو این داره پس میده 

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

بگو تا وقتی که چشمتو ببندی رو حقیقت باهات کار ندارم بگو من هیچ وقت نمیخوام بین تو و خانوادت فاصله بندازم قشنگ اینو بهش بهمون که همچین چیزی نمیخوای... فقط بگو که وقتی حق با منه حقو ندی به اونا همین... بگو منم دل دارم دلم میخواد شوهرم پشتم باشه

خب وابستگی بین خواهر برادر عادیه.  جايگاه همسر هم مشخصه

من خودمم برادر دارم زن داداشم دارم

نه اینا وابستگیشون فرق میکنه

نامزدم قبل از ازدواجش به خواهر شوهرم وسایل خونه داده

خواهرش چهل و خورده ای سالشه ها دو تا هم بچه داره

آخه ناراحت میشم که حتما خواهرشو بیشتر از من دوس داره براش اولویت داره

معلومه که اونو بیشتر دوست داره و اولویت اونه شوهر من توی روم بلند جوری که خواهر عفریتش بشنوه بلند گفت خواهرم عشق منه مبادا چیزی بهش بگی منو له کرد که اونو خوشحال کنه منم به موقش جواب کارشونو دادم 

من خودمم برادر دارم زن داداشم دارم نه اینا وابستگیشون فرق میکنه نامزدم قبل از ازدواجش به خواهر شوه ...

خب قبل ازدواج ک کلا ربطی ب الان نداره 

تا این جا ک رفتارت نتيجه عکس داده و همسرت حرفتو قبول نمیکنه. پس یکم تغییر روش بده. 

ببخشید یعنی چه زنشو میده پای ما؟ خودت جوابشو بده...شکایت نکن به اون بیچاره..اون گرفتار شده..تاوان ن ...

منو نامزدم قبلا یبارم با هم سر خواهر شوهرم دعوا کرده بودیم اونم رفته بود خونه ی خواهرش گفته بود که چی شده به خاطر اون میگه

وابستگیش هیچوقت تموم نمیشه ، ولی عمر و اعصاب و جوونی تو چرا 

به نظرم بهتره خوب فکر کنی ببینی میتونی الویت سوم چهارمش باشی یا نه ...

موفق باشی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706