2733
2734

با ی بنده خدایی آشنا شده بودم حالا یعنی آشنای پدرم بودن پسر همکار پدرم ! 

منتها خیلی دلواپس بود 🤣 بیجاره ها کانادا زندگی میکردن فکر میکرد کسی باهاش آشنا بشه یا ابراز علاقه کنه می‌خواد بهش بچسبه که یعنی ببرتش کانادا 🤣 ! حتی ابراز علاقه هم که خاصانه بهش میکردی باهات بدرفتاری میکرد 🤣 !

از اون بابت من خودم اقوام المان زندگی میکنن و داداشم المان واسه تحصیلی رفته خودمم پدرم می‌خواد بفرستم برم تحصیلی برای همیشه پیش اقوام و داداشم اونجا !

پدر این آقا پسر خیلی دلواپس بود از پدرم پیگیر شده بود پسرت رفت آلمان یا نه ؟ 🤣 که مثلا من بخوام بشم عروسش من ببرن کانادا در دنبالش داداشم هوایی نشه بگه منم میخوام برم پیش خواهرم کانادا ، اخه آنقدر یعنی آدم بخیل خسیس خبیث ؟ بگو داداشم اومد مگر شما میخواین خرجش بدین ؟😂 خودش هزینه خودش میکنه 😂😂😂 

حتی موقع ارتباط آشناییمون این آقا پسر مدام ازم میپرسید من باید برم و بیام کانادا  تورو چیکار کنم ازدواج کردیم ؟ منم بهش گفتم چیکار ؟ چه حرفی می‌زنی خوب مثه همه زنا شوهرا میریم میایم باهم 🤣 آخرش این سوال و جواب من میخواست بگه فکر کانادا از سرت بیرون کن سخته بردن فکرشم نکن 🤣 خو یکی بهش نبود بگه پس زن داری میگیری برای چی ? هییییی بگم یکی نبود بهش بگه چه آدم های بخیل خسیس وجود دارن فکر کردن خارج اون کشور ارث پدریشون ! نه تو نیا تورو نمیبرم هزارتا مذخرف دیگه میگن خدا شکر من خودم پدرم گفت میفرستمت بری پیش خانواده المان با هزینه خودمون  !  دیگه اینجا کسی نیست بگه نه نمیبرم نمیتونی 🤣🤣🤣🤣

واسه سما هم این مسایل بخیلی خسیسی فردی واستون ایجاد شده ؟

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه اصلا سخت نیس من برادر شوهرم پاسپورت کانادایی داره مار زنش رو هم تو کمتر از ۱ سال ردیف کرد

عزیزم آدم خسیس زیاده تا دلت بخواد انگار از جونش داره کنده میشه برای زنش هم می‌خواد هزینه کنه 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
2731