2733
2734
عنوان

یه سوال میپرسم نترکونین

292 بازدید | 23 پست

من مجردم بعد یسری تاپیکارو میخونم که اره مثلا اختلاف داشتیم،میخواستیم جدابشیم بعد من باردار شدم و....مگه میشه؟مگه میشه حین دعوا واختلاف و طلاق کشی رابطه ج باشه؟

خیلی برام عجیبه مگه ازرو محبت نیست مگه میشه باقهراونکارو انجام داد🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با عشق نبوده خب

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2738

خب معلومه دیگه احتمالاقبل درگیری و دعواها باهم رابطه داشتن خیلیا 1 ماهه باردارن ولی متوجه نمیشن 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
ب زور و شلاق😂حتما

واقعا؟؟؟چطوری اصلاح کنم ینی؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706