2737
2734

وقتی میبینیدخانواده پسر مخالفن نمیخوانتون.اینقدر اجبار و اصرار برا چیه آخه؟؟آقا پسرو تو اجبار میذارید.گیریم که با هزار جور زور و پیله کردن شمارو گرفتن والله بخدااونقدر ارزش و احترام نخواهید داشت تو اون خانواده که عروسایی که خودشون گرفتن دارن.تا بخواد تقی به توقی بخوره میکوبن تو سرتون که به زور خودتو قالب کردی و پسرمونو از راه به در کردی.تاآخر عمر زبونتون کوتاهه هر اتفاقی تو زندگیتون بیفته حق اعتراض ندارید.یکم به خودتون ارزش بدین.منت دخترو میکشن میان دنبالش با ارزش و احترام میبرن نه اینکه دخترا اینقدر خودشونو کوچیک میکنن

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اقا پسر رو تو اجبار میزارید؟؟؟؟

پسره اگ نمیخاد خب چرا با دختره دوست میشه؟؟حتما خودشم تنش میخاره ....

وقتی عرضه متاهل شدن رو نداره الکی ب دختر مردم وعده وعید نده تا دختره دلشو ب ازدواج خوش نکنه ...

(البته منم خوشم نمیاد دختر خودشو کوچیک کنه و واویزون کسی باشه)

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

من ۵ساله اونا میان خواستگاری بابام مخالفه

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

دوروبرم که اینجوری بوده اتفاقا دختر کاری نکرده پسره خودشو به آب و آتیش زده بعد ازدواجم که کلا قطع رابطه با خانواده شوهر..... 

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2738

والادبه قول تو منت دخترو و میکشن با التماس میبرن عروسشون بشه، خرشون از پل می گذره یادشون میره و عزت و احترام و میبوسن میزارن کنار وای به حال اینکه خودت زوری عروس خانوادشون شده باشی....

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

دقیقاً همینطوره،باید با رضایت دوطرفه باشه،درسته که عشق و علاقه نمیذاره آدم درست تصمیم بگیره ولی باید جلوشو بگیریم

ارزش دختر میاد پایین.

رویای مرگ شاید بهانه ایست،برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی...........                                                              زیرِ چشمِ یه👈 اسفندی👉 یه سطلِ آشغال هست،،،،،از چِشش که بیفتی خودت باید ساعت ۹ بری دمِ در...........                                                                                             «یه روانشناسِ بدون مدرک...............»                                                                                                                                                   🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

یعنی مسأله به این سادگی رو نمیفهمن؟

من شوهرم دیت سنگبن اومد خواستگاریم سنتی 

اما بعدا فهمیدم اون جلسه اول منو پسندیده اما خانوادش نخواستن 

هنپز که هنوزه بعد ۳ تا بچه بهش میگم گولم زدی اگه میدونستم خانوادت راضی نیستن راهتون نمیدادم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عزیزم اون آقا پسر که اینقدر به بلوغ نرسیده که خودش تصمیم بگیره ببخشید ولی خیلی بیجا میکنه که دختر مر ...

مهم نیست کی مقصره مهم اینه که دختر ضربه میخوره

دختر باید عاقل باشه به هر بی سر و پایی وابسته نشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706