2726
عنوان

از دیروز که لایو دنیا جهانبخت درمورد اناشید رو دیدم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 5269 بازدید | 154 پست
من اینستا ندارم ولی همینجا که دوستان میگن میشناسمشون...خاک تو سر نیلی..خاک عالم توسرش 

من دارم فقط پیج لباس فالو میکنم 😂اصلا چرت وپرت فالو نمیکنم 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
آناشید نیس که😐 گف اسمش به س شروع میشه

نه خودشه دنیا دیشب عصبی شد گفت شیلا خداد خیلی به رلت توپیدا

شیلا به اناشید توپیده بود 

دنیا گفت رلت مذهبیه مث اینه من برم با پسر ریسی

گفت چشم رنگی اول اسمش انا هست 

س هم برای سیده بودن و.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دارم فقط پیج لباس فالو میکنم 😂اصلا چرت وپرت فالو نمیکنم 😂

مث آجی منی دقیقا.‌فقط لباس  

مثلا من تو همین نی نی سایت شنیدم بهش گفتم .زینب. راستی آناشید حسینی طلاق گرفت...گفت دوستته آناشید؟  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
اره اول برای رد گم کنی گفت اولش س هست تا فکرا بره سمت سحرقریشی که یه کت انگار دوست بون بعد هم که لو ...

اینایی میگی رو اصلا نمیشناسم 

ولی برام سوال شد اگه این خانمی ک میگین مذهبی و معتقد هست واقعا چطوری با ی همچین پسری ازدواج کرده؟ با اعتقادات خودش جور در نمیاد ک 

عزیزم به اینستا مثل یه فیلم نگاه کن همه اشون بازیگرن

بعد اینکه نیلی هم خودش خواسته و مطمئن باش معروفیت و پول هایی که میخواسته از طریق پویان بدست آورده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

مطمئنی؟ 

من استوریای پویان مختاری رو دیدم گفته بود خیلی دوسش دارم و تا یکی دوسال نمیگم که کیه! 

ازکجا فهمیدی؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706