2737
2734
عنوان

از دیروز که لایو دنیا جهانبخت درمورد اناشید رو دیدم حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 5269 بازدید | 154 پست

آناشید با پویان دوست شده؟چه خر تو خری شده 

درکل همه اینا فیلمشونه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

دغدغه هام باارزشتر از ایناست... من رفتم.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینستا ندارم ولی همینجا که دوستان میگن میشناسمشون...خاک تو سر نیلی..خاک عالم توسرش 

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
آناشید نیس که😐 گف اسمش به س شروع میشه

فکرکنم سحر قریشی فکرکنم ها

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
پویان با اناشید حسینی دوست شده؟؟؟😐

اره اول برای رد گم کنی گفت اولش س هست تا فکرا بره سمت سحرقریشی که یه کت انگار دوست بون بعد هم که لو رفت بگه منظورم سیده اناشید بوده

دنیا هم عصبی شد گفت امین فردین چرا منو تند تند افشا میکردی برای اینا ساکتی بگو مذهبیه و طلاق گرفته وچشاش رنگیه ولباساش همه مارکن و اول اسمش انا هستو.......

شاید دنیا چرت گفته خب وااا😑

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2706