2737
2734

مادرم مشکل اعصاب داشت واسه اینم پدرم نمیتونست حرفی بزنه مادرم شروع میکرد جیغ کشیدن با این همه سختی و مشکل ماهم بزرگ شدیم همیشه تو فامیل ساکت و کز بودیم هم بخاطر فقیریمون همم بخاطر ابرو ریزی های که مادرم میکرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زووود

تند 

سریع

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

برادرم از همه مون بزرگ تر رود منم بچه ای اخر بودم خواهر بزرگم متولد هفتاد بود ولی چون خوشکل و خوش قیافه بود از سیزده سالگی خواستگار داشت سال هشتادوپنچ خواهرم ازدواج کرد و منو خواهر دسگه ام موندیم برادرمم چون بیزار شده بود از دعواهاشون خیلی کم میامد خونه

2731

منم و خواهرمم درس میخوندیم خواهرم سه سال ازمن بزرگ تر بود من پنچ ابتدایی بودم واونم دوم راهنمایی که مادرم نذاشت اون ادامه بده درس و تو خونه کار میکر د با مادرم کاره های تزیینی و دستی میکردن میفروختن

2738

باهر بدختی بود من تا سال اول دبیرستان درس خوندم ولی دیگه مادرم نذاشت من و خواهرم کار میکردیم و میفروختیم ولی مادرم پول شو میبرد تا خواهرمم ازدواج کرد خواهرم خیلی ازمن زرنگ تر بود به زور با دعوا پول میگرفت از مادرم به خودش میرسید خودشو خوشکل میکرد ولی بازم مسخره ای فامیل بودیم چون لباس کهنه هاشونو میپوشیدیم و بخاطر همینم همبشه تو جمع فامیل های مامانم ساکت بودیم و اینم بگم مادرم اصلا نمیداشت خانوادا ای پدرم بیان خونمون یا ما بریم 

میشه یکی من رو لایک بکنه سپاسگزارم

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2706