2733
2734
عنوان

خانومای باردار این قرصاروچجوربخورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 37 پست
پس میشه کلسیم و مولتی و بادوساعت فاصله خورد؟

آره باهم نخور فقط

البته من نشنیدم اطرافیانم بگن باهم تداخل داره 

چون اگه تداخل داشته باشه دکتر خودش میگه

حالا شما محض احتیاط اینکارو کن 

چندوقتته؟ 

من ویتامین دی بدنم خیلی پایینه درحدی ک دکتر گفت امپولو برنم حالا طوریه منم هرروز دی بخورم بجای یکماه ...

توحالت عادی که شنیدم میگن هفته ای یه قرص.

براباردارا روزی کیه.شمابادکترمشورت کن

من قبل بارداری برا  پا  دردم دکتر قرص کلسیم داد با ماهی یکی امپول دی.

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ؟؟

تو نت سرچ کن

اهن با دی نمیسازه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
پس بیخیال خاصیت قرصاشو غذاهای خوب بخور به اون بی زبون توشکمت یچیز برسه😓😓😓😓

😁سخت نگیر خدا بزرگه 

کلا مامان خوش خیالیم 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
توحالت عادی که شنیدم میگن هفته ای یه قرص. براباردارا روزی کیه.شمابادکترمشورت کن من قبل بارداری ...

آمپولش درد داشت؟؟ 😩😩😩

من تاحالا بجز بتامتازون هییییچ امپولی نزدم 

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
عزیزم از چه هفته ای بهتون قرص اهن رو دادن؟اخه بمن اصلا اهن نداده

روزی یکی تاسه ماهم اسیدفولیک میخوردم

از ۱۲هفته به بعد فروفورت گاین دادبهم.تاالان که ۲۰هفتمه دوباره برام نوشه

آره باهم نخور فقط البته من نشنیدم اطرافیانم بگن باهم تداخل داره  چون اگه تداخل داشته باشه دکت ...

۲۰هفتمه

2738
😁سخت نگیر خدا بزرگه  کلا مامان خوش خیالیم

خداحفظش کنه

یه بچه قوی بپره بغلت انشالله

آمپولش درد داشت؟؟ 😩😩😩 من تاحالا بجز بتامتازون هییییچ امپولی نزدم 

😂امپول کلادردداره ولی روغنی نباشه دردش کمتره روغنی باشه فلجی

دردش ۵دیقس 

خداحفظش کنه یه بچه قوی بپره بغلت انشالله

مرسی عزیزم همچنین نی نی شما

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
مولتی ویتامینت چیاداره؟

نمدونم کپسول قرمزه تو ورق.نوشته مولتی پرناتال

2706