2737
2734

قرصاقاطی شدن دکترهم دقیق ننوشته چجوربخورم.زنگ زدم پرسیدم گف یک@روز درمیون هرکدوم.

هرروز ویتامین Dمیخورم.حدود ساعتای ۱۲ ظهر بایه دونه اندانسترون

شباهم کپسول اهن میخورم موقه خواب.

حالایه کپسول مولتی پرناتال داده و قرص کلسیم.هرکدوم یک روزدرمیون.که تونت زده کلسیم بعد غذا .مولتی همراه غذا.جفتشونو ظهربخورم تداخل دارن؟بایکی دوساعت فاصله؟؟؟؟باتوجه به ویتامین دی که سرظهرمیخورم؟؟؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ک همه رو قبل خاب باهم میخورم😂بی دردسر

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2728

من پریناتالو بعدصبحانم میخورم،دی رو بعد ناهار،کلسیم بعد شام،هرروز

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
من ک همه رو قبل خاب باهم میخورم😂بی دردسر

خب اثرنمیکنن خانوم

ممکنه باهم واکنش بدی داشته باشنا

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من که ویتامین دی رو هم شب میخورم

منم همونطورمیخوردم 

که اشتباه بود ثرنمکنه

2738
برای هرکدوم روی گوشیت یه آلارم یکی دوساعته بزار  مولتی هم حتما وسط غذات بخور معدتو داغون نکنه

پس میشه کلسیم و مولتی و بادوساعت فاصله خورد؟

خب اثرنمیکنن خانوم ممکنه باهم واکنش بدی داشته باشنا

نمیدونم والا تا الان ک هفته ۳۵هستم همین طور خوردم 

دکترا حالا ک زورشون‌میاد حرف بزنن

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

من ویتامین دی بدنم خیلی پایینه درحدی ک دکتر گفت امپولو برنم حالا طوریه منم هرروز دی بخورم بجای یکماه یبار؟ 

باردار نیستم

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
منم همونطورمیخوردم  که اشتباه بود ثرنمکنه

عزیزم از چه هفته ای بهتون قرص اهن رو دادن؟اخه بمن اصلا اهن نداده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
نمیدونم والا تا الان ک هفته ۳۵هستم همین طور خوردم  دکترا حالا ک زورشون‌میاد حرف بزنن

پس بیخیال خاصیت قرصاشو

غذاهای خوب بخور به اون بی زبون توشکمت یچیز برسه😓😓😓😓

من ویتامین دی بدنم خیلی پایینه درحدی ک دکتر گفت امپولو برنم حالا طوریه منم هرروز دی بخورم بجای یکماه ...

ویتامین دی عزیزم زیادش خیلی خطرناکه هرجوری گفتن مصرف کن کنم خیلی کم بود گفت تا 6 هفته هفته ای یه دونه و بعدش ماهی یکی بخور روزانه اگه واحدش بالاس خیلی خطر داره الکی نخور گلم 

2706