2733
2734
عنوان

من هفته ششم بارداری هستم نگرانم ،

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 28 پست
یه چیزیم بگم اصلا تحت نظر بهداشت نباش اگه میتونی حتما خصوصی مطب دکتر برو

آخه این خانم سروی زاده خیلی خانم مهربون وواقعا فهمیده هست سرپسرمم گفت نگران نباشم خیلی خانم هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۱۸ آذز دارم  میتونم بپرسم چه علائمی داری؟!

من هیچ علایمی از بارداری ندارم نه تهوع نه استفراغ فقط یکم سینم سنگین شده با بعضی موقع یکم زیر دلم تیر میکشه خفیف

لکه بینی اینام اصلا ندارم شکر خدا

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

منم اخر ۵ هستم با بدبختی بعد کلی دارو و یکسال تلاش و دکتر مداوم باردار شدم الان لک بینی دارم هرجی شیاف و استراحت ۳ روزه خوب نشدم حجمش بیشتر میشه وقتی شیاف میذارم خدا بهمون رحم کنه خودش داده خودشم محافظت کنه

2738
نمی‌دونم اینجا خیلی ازخانما میگن هشت هفته رفتن پوچ بوده منم استرس گرفتم خیلی هم گشنم میشه اصلا سیرنم ...

خب اینجا هرکی مشکل داره میاد سوالشو میپرسه نمیشع گفت که همه بارداریا پوچه پس اینهمه نوزاد که متولد میشه چیه. مثلا کاربری قبلی من همش در مورد واکسن انفولانزا و مدام مریض شدن دخترم تاپیک میزدم نمیشه بگی همه بچه ها مریضن که

من هیچ علایمی از بارداری ندارم نه تهوع نه استفراغ فقط یکم سینم سنگین شده با بعضی موقع یکم زیر دلم تی ...

منم نه تهوع فقط نافم تیر میکشه هر از چندگاهی و سینه ام سنگین یکی دو‌ روز پیش هم یه ذره شانه ام درد میکرد انگار قلنج داشتم یه خورده خودمو گرم کردم خوب شد