2726

منم دوساله تاحالا نشدم

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آقاتون اگه کنترل روی خودش داشته باشه بارداری ناخواسته کم پیش میاد ولی برا آقایونی که کنترل خودشون رو ندارن جلوگیری طبیعی ریسکه

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن
واقعامگه میشه آبی نره حامله بشی؟چحوری بعضیامیشن

من هروقت رفتم بهداشت گفت میشیا کان استفاده کن و..... در حدی که میترسیدم یروز پری عقب میشد ولی دیدم نع بابا همچین الکی هم نیست... 

والا منم حس میکنم الکی میگن بابا 

مرد میفهمه و اگ بخاد راحت کنترل میکنه مگ سست عنصر باشه یا نخاد جلوگیری کنه ما ک نمی‌فهمیم به اون صورت

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇