2726
عنوان

بازم مادر شوهر

357 بازدید | 48 پست

حالم واقعا خرابه لطفا بگید چیکار کنم 

من کلا کاری باهاشون ندارم به جان بچه ام

ولی وقتی میرم خونه مادرم که شهر دیه ای هستش 

حتما یه تیکه حالا کوچیک وسایل آرایش میخرم برای مادر شوهرم 

حالا دیشب خانم برداشته شال کهنه تابستونش رو گذاشته تو کیسه فروشگاه معروف شهرمون داده به همسرم اینو ببر بده به خانومت بگو کادوی شب یلدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سر خودش دیده بودی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
واقعا حالم بده  منم به همسرم گفتم نمی‌خوام لاقل میشست میداد من نفهم ام بوی گند میده

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

مطمنی مال خودش شاید واقعا رفته خریده برات

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

عزیزم اگر من بودم 

میذاشتمش کنار هر وقت دیدمش میگفتم 

راستی مادر  اوندفه که شال داده بودی شوهرم اورده واسم دستت درد نکنه ها ولی کلی خندیدم به شوهرم گفتم مامانت اشتباهی شال خودشو داده بنده خدا حواسش نبوده 

شال خودتونه درسته؟؟؟؟

من باشم اینو میگم حتما 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه  

چقددر زشت.

شما که هیچی ولی شوهرتون بگه مامان این چه کاری بوده کردی ابرومو پیش زنم بردی.اگه پول نداشتی میگفتی خودم یچیزی از طرفت میدادم.بگو شوهرت بگه حالا زنم به روم نیاورده ولی حتی شالت بو میداد مشخص بود که کهنه بوده.خیلی کار زشتی کردی   واینا.

شمام دیدینش به روتون نیارید ولی تشکرم نکنید.عادی

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

ببین توام یه لباس کهنه بزار بگو اینم کادوی شب چله

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706