2733
2734
عنوان

شیرخشک خوشمزه پیشنهاد میکنین

90 بازدید | 15 پست

دختر نه ماهشه وزنش کمه 7کیلو با وزن تولد 2600

میخوام شیرخشکش رو عوض کنم الان بیومیل ای ار میدم اصلا نمیخوره

یه شیر خشک خوشمزه و پرچرب و خوب میگین؟

همون مارک بدون ای آر بده

دیگه ۷ماهه رفلاکس مگه هنوز داره؟

اون ای آر بدمزش میکنه

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه بودم شیر خشک نان می خوردم      نمی دونم الان هست یا نه .  ولی خوشمزه بود    

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
2728
ببلاک  نان

عه   په هنوز هست      . من بچه بودم میخوردم   

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
همون مارک بدون ای آر بده دیگه ۷ماهه رفلاکس مگه هنوز داره؟ اون ای آر بدمزش میکنه

از پنج ماهگی بهش همونو میدم 

بعدشم دکتر نبردم بخاطر کرونا

حالا نمیخوره وزنش مباد پایین

یعنی خوبه؟

از پنج ماهگی بهش همونو میدم  بعدشم دکتر نبردم بخاطر کرونا حالا نمیخوره وزنش مباد پایین یعنی ...

حالا ی امتحان بکن اون ای آر مخفف آنتی رفلاکس ه 

شیرخشک مخصوص رفلاکسی ب کوچولوت میدی.احتمالا برا اون باشه.شایدم داره دندون جدید میزنه؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738

اگه برای وزن میتای فقط گیگوز صد درصد تضمین میکنم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

رفلاکس داره؟

ببین شیر خشک ها ببس همشون یک چیزه وطعمشونم تقریبا مشابه..فقط شیرخشک های رژیمی مثل پپتی/نوترامیزن/نئوکیت و اینا بد مزه هستن.

اگر شکمش سفته گیگوز و کامفوررت چربن.

اما عزیزم دختر شما نه ماهشه برای وزنگیری روی غذاهاش مانور بده..

یکی شیرهای تقویتی هم هستن من بچم میخورد به اسم نوتری درینک و اینفترنی اون زمان همیشه نبودد و هرجایی نداشت خارجین و وارد میشن.سرچ کنی میاد.ولی اون زمان گرون بودن الان نیمدونم.به سرطی که الرژی نداشته باشه و اسهال بشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من خودم ببلاک میدم.همکارم ک تو ان آی سی یو هست میگفت دکتر بخششون فقط رو ببلاک تاکید دارا.

ولی نظر خود من شخصا اینه ک چیزی ک بچه پذیرفته رو عوض نکنم.

۲۶_۲۷تومنه دیگه ...ی بیومیل ساده بگیر ببین چ جور میشه.نخورد اونوقت مارکش رو عوض کن

رفلاکس داره؟ ببین شیر خشک ها ببس همشون یک چیزه وطعمشونم تقریبا مشابه..فقط شیرخشک های رژیمی مثل پپتی ...

بله رفلاکساشت  حالا فک میکنم خوب شده شیرش تا یک سالگی تو الویته وگرنه غذاشو خیییلی خوب میخوره

2706