2726

من تیروییدم کم کار بود دارو از طب اسلامی گرفتم بعد شش ماه آزمایش دادم خیلی خوب شده

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و حاجت رواییم صلوات بفرستید😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی اصلا قرص نخوردی تو این6ماه فقط دارو گیاهی؟من قرص ایرانی بهم نمیسازه دوساله دارم خارجی میخورم الان یه هفتس هر جا میگردیم قرص خارجی نیست     

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
منم استفاده کردم خوب شدم اما باردار که شدم دوباره فعال شد😫

اره واقعا برج ۳ ازماش دادم ۹بود بعد ۵ شب دارو خوردم ۱۵روز بعد از دادم ۶شد.برج ۵شد ۴الانم ۳,۵

یعنی اصلا قرص نخوردی تو این6ماه فقط دارو گیاهی؟من قرص ایرانی بهم نمیسازه دوساله دارم خارجی میخورم ال ...

ن قرص نخوردم اصلا فقط ۴ سال پیش تو دوران بارداری میخوردم

اره واقعا برج ۳ ازماش دادم ۹بود بعد ۵ شب دارو خوردم ۱۵روز بعد از دادم ۶شد.برج ۵شد ۴الانم ۳,۵

فقط مثه زهره مار بود داروش.دو بار اول که استفاده میکردم بالا اوردم با ارزش پوزش.ولی خوب شدم.اما باردار که شدپ دوباره فعال شد دارم قرص میخورم

اسم دارو؟

داریوش مرزنجوش بود با یه قرصی که بهش میگفتن جامع.باید از طب اسلامی تبریزیان تهیه کنی.سایت دارن اونجا خودشون راهنماییت میکنن

فقط مثه زهره مار بود داروش.دو بار اول که استفاده میکردم بالا اوردم با ارزش پوزش.ولی خوب شدم.اما بارد ...

اره تلخ بود داریوش ولی ۵ شب ارزششو داشت به اینکه یه عمر قرص بخوری

2706