2737
2734

کلا ارتباطم با فامیل خیلی کمه ولی فامیلامونو دوس دارم ،البته منظورم از فامیل نزدیک نیس ،چون کیس مناسب فقط تو فامیل های خیلی دور داریم که ارتباطامون در حد مراسم های بزرگ بود که به لطف کرونا تعطیل شد 🙁کسی راهی داره که هم دل پسررو ببرم هم مادرو😄ما کلا فامیل دوستیم همه ،واسه همین احتمالا دخترای فامیلو تو اولویت میزارن ایشالله😄 ،منم کلا کیس مناسبیم فقط زیاد اجتماعی نیستم و یکم خجالتی ام 

راه حلی دارید ؟ واسه الان یا بعد کرونا ؟ رفتارام چجوری باشه؟ 

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه خودش بخوادت واسه بدست اوردنت تلاش میکنه ...!!

همین ک خانم باشی و باوقار کافیه 😁

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

برو تو اینستاش

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2738

@برفا22    

@نیکی0    

@ماه_تنها    

@nafasam1370    

بیاین راهکار بدین😂

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

رفتاری لازم نیست 

منت داشتن میان خواستگاریت 

نداشتنم ک خیچ

تور کنی چرا!

تور منظورته🤣

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
اش بپز ببر دم خونشون😂 بگو فردا هم میام برا کاسه اش

اووو 😅ارتباطام در اون حد نیس فقط چند بار فامیلای دورو دیدم😄

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
2706