2737
2734
عنوان

قیمت تخت خواب دونفره

3757 بازدید | 25 پست

کسی تازگیا خریده؟الان که همه جا بسته س باز بشه می‌خوام برم بخرم واسه جهیزیه می‌خوام  کجا برم بهتره چهاردانگه یا یافت‌آباد ؟(دلاوران گرونه)

من تخت و کمد و اینشو سادشو میدونم 10 تومنه اصفهان

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم خودش کارگاه داره درست میکنه اما الان قیمت ندارم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2731

تو امین آباد نزدیکای بیمارستان روان کارگاهش هست

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738

برو کارگاه های چهار دونگه و یافت اباد کلش یکی یکی بگرد... کارگاه ها رو بگرد نه مغازه ها.. ‌

میتونی ام دی اف بخری قیمت مناسب در بیاد.. ام دی اف ستش رو پنج شیش تومته

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من تخت و کمد و اینشو سادشو میدونم 10 تومنه اصفهان

اصفهان چوبش از تهران ارزونتره ما‌چند تا فامیلامون رفتن اصفهان خریدن نسبته به تهران خیلی خوب بود فکر کنم اینجا باید ۱۳تومنی باشه😑

2706