2737
2734

ببینید یه جلسه حرف زدیم قراره بازم حرف بزنیم من احساس میکنم از پس هزینه ها برنمیادالان رهن خونه و۴تاتیکه بزرگ و خرید حلقه وعقدواینا کمکم تو اسلامشهر ۱۵۰ملیون پول میخوادش چه جوری بهش بگم بپرسم چقدر پول داری یا بگم که برای شروع اینا لازماته و حدودا ۱۵۰تومن پول میخواد واقعا حدودا۱۰۰فقط پول رهن خونست نمیدونم چطور مطرح کنم واینکه چطور بفهمم راست میگه پیشنهادشماچیه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرتون  در جلسات آینده  ک ب اجماع نظر رسیدید  ، ازشون بپرسن  برای  آینده  و برای تامین مسکن  برنامه شون چیه ؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

مگه چه مدل خونه میری که رهنش100تومنه..اگه سطح خانوادگیتون فرق داره رد کن..مگه باباش پولدار باشه یا خیلی تلاش کرده باشه..چون درس و سربازی وقتو میگیره نمیشه تو25سالگی 150داشت..نمیدونم شایدم بشع

مگه چه مدل خونه میری که رهنش100تومنه..اگه سطح خانوادگیتون فرق داره رد کن..مگه باباش پولدار باشه یا خ ...

کمترینه عزیزم شما چقدررهن دادی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 
2706