2726

کسی که پرده بکارتش با دوست پسرش که خیلی همدیگرو دوست دارن از دست میده ادم بدیه ؟ درست زمانی که دانشجو بودیم اینکار کردیم بعد چند وقت من افسردگی گرفتم که باید ازدواج کنیم اونم خوب دانشجو سربازی نرفته بود منم خیلی سنم کم بود تازه فهمیده بودم بکارت چقدر مهمه واقعا از مامانم دلخورم که هیچوقت منو اگاه نکرد هیچوقت , روزام با افسردگی و گریه سپری میشد نمیومد خواستگاری میگفت خانوادم نمیزارن تا اینکه اشتباهم این بود از سر بچگی به مامانش همچیو ی روز زنگ زدم گفتم الان عروسشونم ی خانواده ای که خیییییلی هم فرهنگی هم مالی از خودمون پایین ترن ولی ی فحش ها و بدیهایی الان بهم میکنن که زمین دهن باز میکنه 

هیچوقت نباید با مادرشوهر و خواهرشوهر درد و دل کرد

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانت در مورد بکارت نگفته، در مورد رابطه جنسی با پسر ی که همسرت نیست هم نگفته؟ 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
هیچوقت نباید با مادرشوهر و خواهرشوهر درد و دل کرد

دقیقااااا.من خودم تو این مورد خیلی تجربه دارم یعنی مادرشوهر خواهرشوهر هرچقدرم خوب باشن بازم نباید حرفتو بهشون بگی بعدا هزارتا هم میزارن روش به بدترین شکل میکوبن توصورتت 

خدایـــا باشی همیـــشه❤🥺
2706