2410
2553

خواهر برادرام وضع مالیشون بهتر از من هست همسر من کارگر ساده اس  وقتی میان خونه ام با تاسف و ترحم به خونه زندگیم نگاه میکنن وقتی ازشون پذیراییی میکنم میگن تو که نداری نمیخواد پذیرایی خوب کنی همش نداریمو به رخم می‌کشن خسته شدم من خودم مشکلی با شرایط زندگیم ندارم اونا باعث میشن احساس کمبود داشته باشم

همسر من زحمت کش هست ولی بابت کارش حقوق کمی میگیره اونایی که یک ساعت نمیتونن کار همسر منو انجام بدن همه جا گشتن و گفتن همسرم تنبله 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چه بي ملاحظه هستن كه اينجوري ميگن

يني چي ك تونداري 

بايد حتما مستقيم بگن؟اگه خيلي دلشون ميسوزه غير مستقبم هزارتا كارميتونن بكنن

اهميت نده بهشون و دوري كن ازشون

ديش ديري ديرين ماشالله
2714

همین کارگرا از همه زحمت کش تر هستند تو سرما کار میکنند گرما تابستون کار میکنند ولی اونا تو دفتر و ایناشون راحت حقوقشونم بیشتره ولی اگه هم اینجوری هستن نباید اینجوری بگن

اول ک دوری کن . سرسنگین شو .

باید بفهمن ناراحتی

بعدم بگو رزق فقط باید حلال باشه   . شوهرم زحمتکشه و همین برام کافیه

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

عزیز دلم خدا به زندگیتون خیر و برکت و سلامتی بده

حرف بقیه هم برات اهمیت نداشته باشه اگر اونها دلسوز بودن خنجر به قلبت نمیزدن.

منم تو کل خاندانمون از همه فقیرترم نه خوته نه ماشین نه پول درست حسابی ولی شوهرم واقعا زحمتکشه.خواهرام با اینکه از من کوچکترن خونه و ویلا و ماشین گرون و .... ولی هیچ کس با من اینطور رفتار نکرده یعنی دلسوزم نیستن؟حتی پدرم هم طوری هوامونو داره که به ما برنخوره!

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

برات دعاهای رزق و روزی بفرستم؟خیلییییی مجربه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

عزیزم ناراحت نشو همه جاازین آدما پیدا میشه انشالله شوهرت یه کارخوب پیدامیکنه وضعتون خوب میشه حرف بقیه هم مهم نباشه برات همینکه تو و شوهرت باهم خوب باشین حله بقیش هم به لطف خدا حل میشه

خدایـــا باشی همیـــشه❤🥺
2706