2733
2734

اگر راحتی و یه زندگی خوبه یعنی اگر اون زندگی رو تو ایران داشته باشیم دیگه نیاز نیست مهاجرت کنیم؟؟ اگر که یکم مذهبی باشیم مهاجرت بدردمون میخوره؟؟لطفا جوابای این سوالا رو بدین شاید سوالا خیلیا هم باشه 

چندتا خوشگل گزارش بزنه

وای چقدر درخواست گزارش میکنی ببین زیاد گزارش بزنن مسدود میشی

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم پول داشته باشه تو همین ممکلت خودش هم میتونه زندگی عالی داشته باشه و هر وقت میخواست برای تفریح خارج بره.  خارج رفتن پول زیاد میخواد مگر اینکه بری کمپ زندگی کنی!! تا چند سال پیش میشد رفت ولی با این وضع دلار خیلی سخته.

در مورد حجاب هم کسی کاری با حجابت نداره.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731

نه دیگه اگه اینجا راحتی و اوضاع خوبه هم برای الان هم به صورت آینده نگری برای آینده ی خودت و مثلا بچه هات و غیر ه برای چی بری ، حالا جدا از روحیات رفتن و نرفتن

به هر حال مذهبی عادی باشی با قوانین اون کشور خودتو وفق بدی مشکل خاصی نباید پیش بیاد

عجب 

معيارها مختلفند چون ارزشها و نگرش و انتظارات از زندگي متفاوت هست صرفا داشتن دارايي ممكنه براي كسي كافي نباشه و گزينه هاي ديگري داشته باشه كه براي من و شما مهم نيست شما بايد ببيني خودت ارزشها و انتظاراتت چيه از زندگي چي ميخواي و بعد پتانسيل تحقق ايده هات كجا بيشتر هست 

اعتقادات خيلي دخيل نيست بسته به اينكه كجا بري البته معمولا يك جنبه فردي و به خود فرد مربوط ميدونند مگر مناطق خاص يا گرايشات خاص بيرون از ايران هم مذهبيهاي بسيار از اديان مختلف دارند زندگي ميكنند ديگه

دلایل زیادی وجود داره هر شخصی دلایل خاص خودشو داره و واقعا نمیشه به صورت کلی گفت ولی من اگه یه روز توانایی اینو داشتم که از ایران برم واسه این میرم که با فرهنگ کشور های دیگه آشنا بشم حالا شاید خانم ایکس دلیل دیگه ای داشته باشه

2738

هر کس یه هدفی داره  ، بستگی ب نوع نگاه آدمها داره . 

هدف ما  تحصیل بود و پیشرفت .  ولی قصدمون ماندگار شدن نبود . 

هدف مهارت آموزی و برگشت و خدمت بود .  همه ی مقدمات فراهم بود و تمام کارها انجام شد ،  ولی اتفاقاتی افتاد ک  ایران رو  ترجیح  دادیم و حتی قید تحصیل در کشوری مثل آلمان رو هم زدیم  و نرفتیم و نمیریم .

همه ی انتخابها   ب هدف آدم ها  برمیگرده 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
هر کس یه هدفی داره  ، بستگی ب نوع نگاه آدمها داره .  هدف ما  تحصیل بود و پیشرفت . &n ...

سلام عزیزم خوبی چند وقته ندیده بودمت

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بیشتر اون ثبات اقتصادی و امنیت شغلی مدنظره ک اینجا نداریم بعد از اون کلا کیفیت زندگی و امکانات کشورای اروپایی و آمریکا با اینجا قابل مقایسه نیست آموزش هم همینطور.

مذهبی ینی چی؟در حد حجاب و اینا؟خب آدمای نژاد پرست همه جا هستن ک ممکنه دید خوبی نسبت ب مسلمونا نداشته باشن و امکان داره محدودیت برات بوجود بیاد

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
سلام عزیزم خوبی چند وقته ندیده بودمت

سلام پریسا جان ☺️

ممنون یادم بودی . ان شاءالله هر جا ک هستید سلامت و شاد باشید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چه اتفاقاتی؟؟  

اتفاقات سیاسی و موضع گیری حکومت ها  نسبت ب موضوعات 

2706