2703
2553
عنوان

ازدواج

399 بازدید | 36 پست

سلام میخواستم ازتون نظر بپرسم /من یه خواستگار برام اومده قبلش برا تفاهم و اینا با هم حرف زدیم گفتش من زیاد اهل بیرون رفتن و مهمونی ام من گفتم من به خاطر درسام خیلی کم میرم مهمونی و بیرون نمیدونم تو دانشگاه شرایط چجوریه وقت کنم یا نه /گفتش من زیاد اهل خرید و بازار رفتنم منم گفتم من برعکس زیاد اهل خرید و بازار نیستم خیلی کم پیش میاد برم بازار بیشتر خونوادم خریدامو انجام میدن چون پدرم حساسه (منظورم تعصبه چون بابام خوشش نمیاد محیطای شلوغ مثل بازار و کوچه خیابون.. برم) /اینا رم گفتم کع ساده ام و ساده پوش زیاد اهل مد و تیپ زدن و... نیستم چون بیشتر دوست دارم تیپ و ظاهرم ساده باشه و خونوادمون مذهبی ان /19سالمه تازه دندون پزشکی قبول شدم  اونم یه رشته تاپ میخونه چهار سال ازم بزرگتره /تو رو خدا بهم بگین فکر میکنه چجور آدمی ام؟ انگار خیلی خشکم؟ به نظرتون فک میکنه آدم خوب و ایده آلی نیستم اون حافظ قرآنه و مذهبی ولی آزاد اندیشه؟  من نمتونستم دروغ بگم  خود واقعیم رو گفتم/میشه درمورد شخصیتم نظر بدین🙏🙏🙏🙏

تعداد رای : 36
نظرسنجی
آره خیلی شخصیت بدی داری
4
11%
نه چون مذهبیه خیلی هم خوشش میاد
4
11%
از خداشم باشه
28
77%

🙄

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیر از دندانپزشک ازدواج نکن..بابا قدر خودتو و بدون

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2720

بعدا به مشکل نمی خورین؟

شخصیاتاتون فرق داره

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
😂😂🤦🏻‍♀️

وقتی میگی آزاد اندیشه و اینا به خودت بپرس مگه چن  سالته سنی نداری که 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2714

چه اهمیتی داره بقیه در موردت چه فکری میکنن؟ مهم اینه که شما خود واقعیت باشی و خودتو عمیقا دوست داشته باشی قرار نیست مطابق میل بقیه باشی، اگه به معیاراش نزدیک بودی که مبارکه اگر هم نه قطعا در آینده اونی که لایقت هست میاد تو زندگیت سنی نداری که بترسی ایشونو از دست بدی

2706