2733
2734

عربي عزيزم ؟

ضحي خيلي خوشگله

سها هم خوشگله

واي يسرا عاليه

ميتوني

سلما

حلما

نجلا

ريهام

حسني

اينام بهشون فكر كني

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عرب نیستیم ، ولی عاشق اسمهای قرآنی و عربی هستم  از اسمهای سبک و بی معنی خوشم نمیاد  سلیق ...

عزیزم همه اسم ها معنی خاص خودشو داره کاری به عربی و فارسی و انگلیسی نداره ولی اسم هایی که شما گفتی برای این نسل سنگین هستن جز یکی دوتاش که بد نیست از نظر من

عزیزم همه اسم ها معنی خاص خودشو داره کاری به عربی و فارسی و انگلیسی نداره ولی اسم هایی که شما گفتی ب ...

اين اسمها تو زبان عاميانه عرب زبانها خيلي ساده و راحت

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
اين اسمها تو زبان عاميانه عرب زبانها خيلي ساده و راحت

شاید تو زبان خودشون ساده باشه ولی تو زبان فارسی تلفظشون ساده نیست با توجه به اینکه استارتر میگه عرب نیست فکر کنم اسم های بهتری هم میشه انتخاب کرد که حالا مذهبی یا قرآنی هم باشند و ساده تر باشن

2706