2703
2553
عنوان

ترفند جلوگیری از درد پریودی

899 بازدید | 17 پست

بچه ها کسی میدونه توروزهای پریودی  چه غذاهایی استفاده کنیم ؟

واینکه چطور دردشو کمتر کنیم چه داروهایی استفاده کنیم ؟ وهرچی میدونید بگید ممنونم 

غذاهای سرد مزاج مصرف نکن من که هر وقت مصرف می کنم حالم بد می شه تو دوران پریودی 

چیز های ترس هم  نخور

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زنجبیل هم شنیدم پریودی رو شدید می کنه نخوری بهتره به نظر من

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
غذاهای سرد مزاج مصرف نکن من که هر وقت مصرف می کنم حالم بد می شه تو دوران پریودی  چیز های ترس ه ...

ببخشید منظورم ترش

زعفرون پریود رو زیاد میکنه قاعده آوره تو نت سرچ کن ببین چه خوراکیهایی قاعده آورن اونا رو نخور چای ...

زعفرون که بعضی مواقع باعث سقط بچه می شه یکی رو می شناسم دو هفته اش بود چای زعفرون خورد بچه اش سقط شد

3 ماه اول که نباید بخوری ولی 6 ماه بعدی رو نمی دونم

2714
زعفرون که بعضی مواقع باعث سقط بچه می شه یکی رو می شناسم دو هفته اش بود چای زعفرون خورد بچه اش سقط شد ...

بله

خیلی از خوراکیها باعث سقط میشن یا ضرر دارن برا جنین یا زن حامله،من تو کتاب خونده بودم که زعفرون،هویج،جگر،جعفری و چن خوراکیه دیگه بود یادم نیست ضرر داشتن

موقع زایمان طبیعی دکتر بهم گفت چای زعفرون بخور تا بچت زودتر به دنیا بیاد،همون طور هم شد

من که تا دو تا شیاف نذارم اروم نمیشم وحشتناک دل درد میگیرم ولی کیسه اب گرم بذار رو شکمت و کمرت .قبل از اینکه پریود بشی پیاده روی کن تا خون بهتر جریان پیدا کنه دردت کمتر میکنه

باید گرمیجات بخوری چای دارچین،عسل،چای زنجبیلی، خرما... ماست و خیار شور لواشک و....سردیجات نخوری ا ...

ازکجا بگیرم کمربند پشمی... اخه خیلی کمرم درد میکنه شدید قرص هم خوردم خوب نشدم

ازکجا بگیرم کمربند پشمی... اخه خیلی کمرم درد میکنه شدید قرص هم خوردم خوب نشدم

نمیدونم،شاید لباس فروشیا داشته باشن یا لوازم پزشکی فروشیا

چون منطقه ما سردسیره،دست فروشا و اکثر لباس فروشیا میفروشن، کمربند پشمی که با پشم شتره،رنگش قهوه ایه

2706