2733
2734
عنوان

بی بی چک

116 بازدید | 17 پست

سلام سلام

بچه ها من پری هام نامنظم هستش الان تو اقدامم ۶روز از موعدم گدشته امروز بی بی چک زدم بیاین بگین جواب چیه  

خدایااااا دوست دارم❤ میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین❤

فک کنم نشه عکس گذاشت توضیح بده

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

اگه دوتا خط افتاده که مبارکه😍

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم نشه عکس گذاشت توضیح بده

اره سایت خراب😬😬😬 

بعد ۲ دقیقه یه هاله ی کم رنگ که به سختی دیده میشه افتاد بعد حدود۵ دقیقه یکم هاله ش پررنگ تر شد

2728
ننیدونم خیلی کم رنگ بود

کمرنگ هم باشه مثبته😍💃🌺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اره سایت خراب😬😬😬  بعد ۲ دقیقه یه هاله ی کم رنگ که به سختی دیده میشه افتاد بعد حدود۵ دقیقه ی ...

زیرده دقه هاله وخط بیفته اوکیه...فرداباادرار اول صبحت بزن اگه اوکی بود برو آز بتا..پیشاپیش مبارکه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2738
نرسی مهربون ولی خیلی کم رنگ بود هااااا یعنی مثبت😃

احتمال زیاد مثبته اما اگه خیلی شک داری فردا صبح یکی دیگه بزن😊

زیرده دقه هاله وخط بیفته اوکیه...فرداباادرار اول صبحت بزن اگه اوکی بود برو آز بتا..پیشاپیش مبارکه

از ۷ صبح بیدارم  اینقدر استرس دارم .

تا فردا که برم ازمابش میمیرم 

2706