2726

سلام گلای توخونه.اشپزخونمو ندیدم چ شکلیه قراره برم ببینم ...بنظرتون فرتوکار بهتره یا فرگاز یا توستر و ماکرو.هرکدومو با مارک خوبش پبشنهاد بدین ممنونم از کمکتون❤❤❤ایشالا مشکلات مملکتمون حل شه هممون یه کم دم بخوریم انقدر نگرانی نداشته باشیم امین❤❤❤❤❤❤❤❤

فر تو کار شیکه 

بچه ها میگم فر تو کاری برقی خوبه بگیرم؟ جا گاز ندارم گازی بگیرم برقی خوبه فرتوکار؟

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فر توکار خوشگل تره به نظرم کاراییشم بیشتره

نظر منه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

مطمئنن فرازهمه چیز بهتره ولی باتوجه به قیمت ها باید ببینید میتونید چی خرید کنید

من خودم میخواستم گاز رو میزی و فر تو کار بگیرم و ماکروفرهم دارم اما با دیدن قیمت ها همون گاز خودمو اوردم

فر تو کار شیکه  بچه ها میگم فر تو کاری برقی خوبه بگیرم؟ جا گاز ندارم گازی بگیرم برقی خوبه فرتو ...

یه نفرو بیارید براشون گاز بکشه خیلی بهتره تا فر برقی هم کارباهاش سختتره هم به مرور اگه کارتون باهاش زیاده با دیدن قبض برق پشیمون میشید

یه نفرو بیارید براشون گاز بکشه خیلی بهتره تا فر برقی هم کارباهاش سختتره هم به مرور اگه کارتون باهاش ...

اصلا نمیشه بکشیم طرحش جوریه که امکان گاز کشی نداریم در ماه دو سه بار استفاده کنیم فقط زیاد اهل اینا نیستم هر هفته درست کنم یا هر روز 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
فر تو کار شیکه  بچه ها میگم فر تو کاری برقی خوبه بگیرم؟ جا گاز ندارم گازی بگیرم برقی خوبه فرتو ...

میگن برقی بهتره قدرت بیشتری داره گازی در حد همون اجاق گاز معمولی هستش

فر توکار بخر استارتر همه کاره ست

عجب 
میگن برقی بهتره قدرت بیشتری داره گازی در حد همون اجاق گاز معمولی هستش فر توکار بخر استارتر همه ک ...

آها مرسی عزیزم ولی اینجا یه نفر گفت پول برقش خیلی میاد کع