2726
عنوان

خواب های که از مردگانتون دیدید بیاید بگید+جالب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4482 بازدید | 227 پست
باباتون وصیت نامه کرد؟

نه عزیزم وصیتی نداشت یه هفته هم تو ای سی یو زیر دستگاه بود و احازه نداشتیم بریم بالا سرش بابام خیلی مریض بود نصف شب حالش بد شد و من خواب بودم که بردنش بیمارستان مامانم میگفت شمارو صدا میزده من گفتم خوابن خودش برده بودش بیمارستان ولی اخرین باری بود که رفت  و دیگه برنگشت😔 میدونی؟ همیشه فکر میکنم اینبار هم چند روز رفته بیمارستانو بهتر که شد برمیگرده😔😭

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرم قبل از فوتش ی روز از خاب بیدار شد و گریه شدید میکرد میگف خاب دیدم  رفتم تو ی قبرستون تاریک دیدم کسی نیست یدفعه دیدم تمام مرده ها از خاک دراومدن و میدون سمت ی طرف و دستاشونو بالا گرفتن و فریاد میزنن یا حسین یا حسین، میگفت منم بااونا همراه شدم و منم فریاد زدم یا حسین و میدویدم ...«پدرم ارادت خاصی ب امام حسین داشت» ..خلاصه ک گریه میکرد و تعریف میکرد...ماهم از کسی خاستیم تا تعبیر کنه و اونم گفت ک زیاد زنده نمیمونه و اون دنیا منتظرشن...به یک ماه نکشید ک فوت شد پدرم...

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
2728
وای خدایا نکنه مامانی منم زنده بود ما دفن کردیم ولی مامانی من خشک شده بود بدنش شبیه میت بود بنظرت ای ...

این چ فکراییی هست میکنید اخه

برید حداقل ی تحقیقی کنید بد ب دلتون راه نده

تو الان باید خوشحالم باشی ک اون این حرفو زده 

کاش تاپیک میزدم همون شب اگ زنده بود چی ایخدا  اخه خشک شده بود بدنش حدود ده ساعت ۱۲ ساعت تو خون ...

ن پس نگران نباش سردخانه هم بوده اینی ک من میگم صبح مرده عصر دفنش کردن اصلا به خودت ناراحتی نیار

خواب مادر شوهرم دیدیم که لباس های بلند سفید تنش بود و صحبت نمیکردن ولی هر بار یک جای خونه قدیمیشون ایستاده بود و شوهرم به من اشاره میکرد که مادرمه هر پنجشنبه میاد اینجا اما کاری برای ما نمیتونه بکنه این خواب تو عقد دیدم ایشون من اصلا ندیده بودم ده سال از فوتشون می گذشت که این خواب دیدم رفتم حرم سوال کردم گفتن حالش بسیار نیکوست نگرانی راجع بهش نداشته باشید 

وقتیکه من 7سالم بود پدرم فوت شدن بعد دوسال پیش خواب دیدم بابام خیلی شیکو مجلسی باکت وشلوار لاکچری وبایه ماشین شاسی بلند اومده بود دنبال منو مامانم منو مامانمو سوارکرد ورفتیم اما نمیدونم کجا وازخواب بیدارشدم البته اینم بگم که وقتی پدرم زنده بودن وضعیت مالیمون اصلا روبه راه نبودوپدرم اعتیاد داشت اما توخواب که دیدمش واقعاشبیه یه آدم خیلی پولدارشده بود

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
نه عزیزم وصیتی نداشت یه هفته هم تو ای سی یو زیر دستگاه بود و احازه نداشتیم بریم بالا سرش بابام خیلی ...

من نمیدونم من جایی خوندم کسی ک وصیت نکنه و از دنیا بره اینجوری میشه (البته این ها منبعی نداره هر کس خودش میگه)

وقتی یک مرده میاد خوابت و میگه که من زندم یعنی اینکع جام خوبه و پیش خدا به درجه شهادت رسیده دیدی می ...

همش میبیننم زنده میشه یا میگم زنده ای میگ اره ی بارم خاب میدیذم بهمون زنگ زده ک من زندم خیلییییی ادم دلسوز و خیری بود عاشق ایمه بود به من جهاز داد منو فرستاد سر زندگی بابام اعتیاد داش نجاتش داد خیلی کمک میکرد با اینکه خودش نداش حتی تو خونش کابینت نداش اما کمک میکرد به ماها ولی نماز بلد نبود بخونه به نظرت امکان داره ادم بی نماز جاش خوب باشه؟البته از قصد نبودا یاد نمیگرف قاطی میکرد

بهشون گفتید ؟

نه والا نکفتیم...هنوزم خیلی شوهرمو اذیت میکنن ...ما که نونمون اجر شد و مغازه رو جمع کردیم.هنوزم یکیشون خیلی شوهرمو اذیت میکنه

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
من نمیدونم من جایی خوندم کسی ک وصیت نکنه و از دنیا بره اینجوری میشه (البته این ها منبعی نداره هر کس ...

یبار تو خواب داداشم رفته بود گفته بود برو یه کاغذ و قلم بیار مبخوام یچیزی بهت بگم بنویس ولی داداشم تا رفته بیاره از خواب بیدار شده نمیدونم یعنی چیزی میخواسته بگه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706