2737
2734
عنوان

خواب های که از مردگانتون دیدید بیاید بگید+جالب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4512 بازدید | 227 پست
اخی خدا رحمتش کنه🥺

خدا رحمت کنه رفتگان شمارو امروز خیلی دلم گرفته و همش بهش فکر میکنم دلم میخواد برم سر خاکش😔

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داشتم با همسرسابقم عقد میکردم یه هفته قبلش خواب دیدم پسرعموم(جون بودفوت شد24سالش بود)اومد گفت تو ...

خدا رحمت کنه پسر عموتو 

ولی ببخشید مگ همسرتون مشکلی داشتن ک اون ناراحت بود از این وصلت

الان یک ماه فوت کرده خیرات ک همش میدیم صلواتم تا حالا ۱۰۰هزارتا گفتم شما ام براش دعا کنید در حق ما خ ...

خدا رحمتشون کنه روحشون شاد

2731
خدا رحمت کنه پسر عموتو  ولی ببخشید مگ همسرتون مشکلی داشتن ک اون ناراحت بود از این وصلت

بله عزیزم یه هفته بعد ازعقد خودشو نشون داد بد دل دهن بین وخیلی چیزای دیگه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
بچه ها من هر وقت مادر بزرگمو میبینم همش میگه زندم یا زنده میشه مادر بزرگم سکته کرده بود دکترم دیدش ب ...

نه عزیزم امام علی میگ مردم وقتی میمرند تازه زنده میشن 

در واقع اونا زندن و توی دنیای حقیقین نه ما ک توی دنیای زود گذریم

2738
من خواب دیدم دومادمون اومد پیشم گفت ی نصیحت میکنم هیچ وقت نمازت رو ترک نکن

مامان و بابای منم جوان فوت کردن یه بارم بابام اومده تو خواب عمه ام ۳بار تکرار کرده فقط نماز  نماز  نماز

من بابام تو خواب هر کی رفته میبینیم هیچ حرفی باهامون نمیزنه کسی دلیلشو میدونه؟ کم پیش میاد چیزی بخوا ...

چند تا تیکه از لباساشونو بدین به نیازمند

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️

من دخترمو ک باردار بودم مادر بزرگ مادریمو تو خواب دیدم خییلی خوشحال بود انققد بغلش کردم بوسش کردن بعد اونم هی دست میکشید رو سرم بهش گفتم عزیز ببین حاملم ی چیزی از اون دنیا بهم بده بخورم بچم خوشگل بشه گفت تو بچت قشنگه احتیاج نیست چیزی بخوری

مادر بزرگ پدریمم تقریبا ۱ ساله فوت کرده ی بار دیدمش توخواب سفارش پدر بزرگمو میکرد میگفت مراقب علی باشید تنهاش نذارید ..چند بار دیگم دیدمش قبل از مرگش خیلی سختی کشید و درد کشید همش ازش میپرسم جات خوبه خودت خوبی دردات تموم شده؟؟همش بغلم میکنه بوسم میکنه میگه اره هم جام‌خوبه هم دردام تموم شده همیشم سالمه و سرحال و جوون ....حض میکنم میبینمش انقد قشنگه

خدا رحمتش کنه براش خیرات میکنین؟

اره هر هفته مامانم خیرات میده به یه ادم فقیر خودمم زیاد صدقه میدم در راهش

2706