2733
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم بیاین یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 33 پست
خب گلم الان که آپارتمان هم دارین و شوهرت به خواست خودش رفته خریده الان مشکل تو چیه این فکرای الکی رو ...

همیشه میگم چون مثلا من گفتم که با فروش ماشین و سکه های عقد میشه خرید نکنه بهش التماس کردم و چون خبر راضی شدن بابامم من بهش گفتم مامان میگفت نگو من گفتم بنظرت من به شوهرم با این حرف التماس کردم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه میگم چون مثلا من گفتم که با فروش ماشین و سکه های عقد میشه خرید نکنه بهش التماس کردم و چون خبر ...

ببخشید اینجوری میگما ولی تو دیییوااانه🤣 ای دختر این فکرای الکی چیه میکنی برو بابا این خانوم داره میگه من خودم به شوهرم پیشنهاد ازدواج

دادم الان تو تو فکر اینی که نکنه شوهرم فکر کنه 

یه وقت بهش التماس کردم😐

2728
2738
بنظرت واقعا من بهش التماس کردم؟

از نظر من اصلا هم اینجوری نیست اون پسر به تو پیشنهاد ازدواج داده خب تو هم قبول کردی و داشتی یجورایی درمورد رابطتون و زندگی آیندتون باهاش حرف میزدی و این از نظر خودت کجاش به التماس کردن میخوره یک جوری میگی التماس انگار خودت با گل و شیرینی رفتی در خونشون اونم گفته فعلا قسط ازدواج ندارم تو مجبورش کردب بخدا بیا منو بگیر😐

از نظر من اصلا هم اینجوری نیست اون پسر به تو پیشنهاد ازدواج داده خب تو هم قبول کردی و داشتی یجورایی ...

نه اصلا اونا خودشون اومدن یه‌ماه اومدن جواب منفی گرفتن بعدش از ۱۸فروردین اومدن و‌من راضی بودن به ازدواجش حرف زدیم ده روز بعدش گل اوردن ازدواج کردیم

ما اصلا دعوا نکردیم تا الان فقط میگم بنظرت من التماس نکردم‌که بیا منو بگیر غیر مستقیم

عزیز دل منم نگفتم دعوا کردین ولی این چیزایی که تو داری میگی بیشتر شبیه به یک وسواس فکری احمقانست خودت داری میگی شوهرم شوخی کرده 

اصلا به فرض که تو بهش پیشنهاد داده باشی 

این کجاش بده تو واسه اینکه عاشقش بودی بهش پیشنهاد دادی برای زندگیه خودتون بوده 

حالا تو که اصلا این کارارو نکردی و داری این فکرارو میکنی بنظرم اگه بهش.پیشنهاد ازدواج داده بودی خودتو حلق آویز میکردی 😐والا بخدا ول کن این فکرای الکی رو نه اصلا تو بهش التماس نکردی من که التماسی نمیبنم

اولا بابات بهترین کار و کرده به نظر من و نشون میده ک برات ارزش قائله 

دوما به نظر من اصلا خواهش نکردی و کارت بد نبوده ولی اگه بحثش شد چیز خاصی نگو دیگه 

ولی نگران نباش 

2706