2737
2734

من از اونام ک به زور چاق میشم ...

راستش زیادم ویژگی خوبی نیستااا ،،،،

واسه دو کیلو چاق شدن باید خودمو به زمین و زمان بزنم 😂

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگاه کنیداونایی که این طورن زیادخوش اشتهانیستن الان مادرشوهرم ۵۰کیلوهست همون صبح وظهرشبم خودش روبکشه دوتالقمه نون خالی یه نارنگی دیگه هیچی الان شمااسی بایااشتهای شیرین درموردخوراکی حرف می زنی ولی همین مادرشوهرم ازتقریبابیشترغداهابدش میاد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2738
عالیه فکرشابکن من درحسرت آب هویج بستنی وشیرموزبستنی ولواشک وپفکم

مگه لواشک اینا چاق میکنن

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
طبعت چیه 

نمیدونم راستش😑

ولی خیلی لاغر بودم ۴۰ کیلو بودم الان شدم 55  کیلو تا بشم ۵۵ کیلو هزار جور بدبختی کشیدم یک کیلو میخاستم چاق شم چن ماه طول میکشید

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"