2733
2734
عنوان

اونایی که دختر دارن شوهرتون به شما بیشتر توجه میکنه یا دخترتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4230 بازدید | 158 پست

دخترم حسودی میکنه به من 😁😁😁جرات نمیکنیم کنار هم بشینیم بغل کنیم. سریع میاد وسطمون 

یا گریه میکنه. نزدیک ۶ سالش هم هست 🤭🤭

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بابام دختر زیاد داره اما من براش یه چیز دیگم  از مامانم بیشتر حرفم پیشش برو داره بستگی داره د ...

حتما اخری هستی 

ته تغاریا یه چیز دیگه ن😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی خواد برید دکتر  خودتو شوهرت شبانه روز ماست و پنیر و سردی بخورید  ماهی هم همینطور&nbs ...

ای وی اف

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
ای وی اف

بله تنها روش قطعی همینه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ی لحظه وایسین ببینم اون روشن فکرامون ک تا یکی میگفت شوهرم دختر دوس نداره میریختن سرش ک میترسی بدون ...

خب شوهرم من خیلی دختر دوست داره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
وای عزیزم😂اون دختره ک میگی دختر شمام هستا چقد این جور حسادتا و حرص خوردنا بامزن😍

خیلی بامزه ست 

از الان استرس گرفتم 

مامانمم بارداره منتظرم اون زایمان کنه ببینم چجوریه بعدش ای وی اف میکنم

خب شوهرم من خیلی دختر دوست داره

ن عزیزم میدونم اگه یکی اینجا بگه منو شوهرم پسر میخوایم فوری میریزن سرش ک اره جهان سومی همینه فرق میزارید بین بچع و ازین چرت و پرتا 

بعد الان زبونشون بسته شده😒😒

با شما مشکلی ندارم عزیزم هرکی ی چی دوس داره 

منو شوهرمم عاشق پسریم😊

دخترم حسودی میکنه به من 😁😁😁جرات نمیکنیم کنار هم بشینیم بغل کنیم. سریع میاد وسطمون  یا گریه ...

وااای خدا چرا اخه

ی لحظه وایسین ببینم اون روشن فکرامون ک تا یکی میگفت شوهرم دختر دوس نداره میریختن سرش ک میترسی بدون ...

خوابیدن یاغذادرست میکنن😂😂

چه ربطی داره دختروپسرخدامیده،دیگه هرجنسیت هم یه سری ویژگی داره وهرکسی بنابرسلیقه اش دوست داره یه جنسیت داشته باشه یاهردورو داشته باشه

من که خودم دوست دارم اگرقسمت شدبعدی درکارباشه پسرباشه

ولی درکل دوتادختر ویه پسرعالیه ولی من سه تابچه هرگز نمیخوام‌ ولی کسی شرایطت باشه عالیه!

2706